54 lata temu zagrała w najbardziej kultowym filmie w historii kina. Nie żyje wielka gwiazda

54 lata temu zagrała w najbardziej kultowym filmie w historii kina. Nie żyje wielka gwiazda Źródło: .

Kobieta była międzynarodową gwiazdą, wieści o jej śmierci przekazała agencja Time Art. Wielbiciele aktorki są zdruzgotani, wciąż wspominają jej kultową rolę.

Kobieta była wielką gwiazdą, zagrała w jednym z najbardziej kultowych filmów w historii światowego kina. Piękna Francuzka podbiła serca wielu widzów, miała szerokie grono wielbicieli. Dzisiaj agencja Time Art poinformowała, że aktorka zmarła w Paryżu w wieku 78 lat.

Kobieta zagrała w kultowej serii filmów

Pierwsze kroki zawodowe stawiała w modelingu, to on otworzył jej wrota do kariery aktorskiej. Claudine Auger w 1958 roku została Miss Francji, a następnie pierwszą wicemiss w wyborach Miss Świata. Później pojawiły się pierwsze role w filmach, a jej popularność rosła z każda z nich. Przełomowym momentem jej kariery była rola dziewczyny Bonda w filmie "Operacja Piorun" z Seanem Connerym jako Jamsem Bondem. To właśnie wtedy zyskała status międzynarodowej gwiazdy i zyskała wierne grono fanów na całym świecie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na plan filmu o agencie 007 trafiła przez przypadek. Była na wakacjach na Bahamach, kiedy wypatrzył ja jeden z agentów i zaprosił na casting. Choć w pierwotnym scenariuszu dziewczyna Bonda miała być włoszką, ale kobieta zrobiła tak ogromne wrażenie na producentach, że przeredagowano scenariusz i przerobiono ją na Francuzkę. Jedynym kłopotem był słaby angielski Claudine Auger, dlatego w postprodukcji pod jej kwestie podłożono głos niemieckiej aktorki Nikki van der Zyl. 

Kobieta zagrała dziewczynę Bonda, zyskała międzynarodową sławę

Po ogromnym sukcesie filmu Auger stała się wielką gwiazdą, choć jej popularność ograniczyła się do Europy. W całym swoim życiu aktorka zagrała kilkadziesiąt ról, a swoją karierę zawodową zawiesiła w latach 90.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale to nie było dziecko
2. Zdjęcia Beaty Kozidrak trafiły do sieci. Widok jest druzgocący

Pierwszym mężem aktorki był francuski reżyser Pierre Gaspard-Huit. Pobrali się, kiedy kobieta miała zaledwie 18 lat, jednak małżeństwo nie przetrwało i zakończyło się rozwodem. Drugim wybrankiem Auger został brytyjski biznesmen Peter Brenta. Wspólnie doczekali się córki. Jessica urodziła się w 1991 r. Małżeństwo zakończyło się śmiercią Brenta w 2008 roku.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Oceny na świadectwie maturalnym Jana Pawła II ścinają z nóg. Po latach je pokazano
  4. Niesamowite! Córka Kukulskiej wygląda jak mała Anna Jantar
  5. Jeśli ją masz dostaniesz fortunę! Chodzi o nietypową monetę pięciozłotową

źródło: Fakt 24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News