Napisała przy wejściu: "Tu mieszka pies z rodziną". Nie chodziło jej o zwierzę

Napisała przy wejściu: "Tu mieszka pies z rodziną". Nie chodziło jej o zwierzę Źródło: .

Kobieta wpadła na nietypowy pomysł i napisała na drzwiach "Tu mieszka pies z rodziną". Nie chodziło jej jednak o ukochanego czworonoga. Wszyscy sąsiedzi śmiali się do łez, gdy dowiedzieli się o co chodzi.

Kobieta może pochwalić się poczuciem humoru. To, co zrobiła, sprawiło, że jej sąsiedzi uśmiechali się od ucha do ucha za każdym razem, gdy przechodzili obok jej drzwi. Niesamowita historia z polskiego miasta.

Kobieta zamieściła na drzwiach nietypowy napis

Ciocia dziewczyny, która podzieliła się tą historią, ma wspaniałego męża z ogromnym dystansem do siebie. W ramach żartu kobieta zamieściła na drzwiach napis, który brzmiał "Tu mieszka pies z rodziną". Takie napisy umieszczane na przykład na tabliczkach są bardzo popularne w Polsce. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Opiekunowie czworonogów chętnie wieszają je na swoich ogrodzeniach. Spacerując, można więc dowiedzieć się, gdzie mieszka groźny pies. Ostatnio pojawiły się także w sprzedaży tabliczki z napisami, które odnoszą się do opiekunów zwierzaków, a nie do samych psów. 

Jednak kobieta, która poinformowała sąsiadów, że mieszka u niej pies z rodziną, nie ma żadnego czworonoga. Za to jej mąż jest policjantem.

Kobieta rozbawiła nie tylko sąsiadów

Historię w sieci opublikowała młoda dziewczyna, której ciocia zaimponowała. Pomysł spodobał się nie tylko sąsiadom, którzy przechodząc obok drzwi kobiety i jej "psa", uśmiechają się od ucha do ucha. Internauci oszaleli na punkcie tego pomysłu. W komentarzach pod zdjęciem gratulują wielkiego poczucia humoru kobiecie, która coś takiego wymyśliła. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agata Duda wyśmiewana przez całe Stany Zjednoczone. Internet nigdy jej tego nie wybaczy
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Żony policjantów z całego kraju podchwyciły nieszablonowy pomysł kobiety i teraz same chcą umieszczać na drzwiach swoich mieszkań takie napisy. Oby tylko ich mężowie mieli tyle samo dystansu do siebie, co mąż bohaterki tej historii. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Połykasz tabletki bez popijania? Lekarze ostrzegają, grozi Ci ogromne niebezpieczeństwo! Nigdy więcej tego nie rób
  2. Mężczyzna zameldował się w hotelu. W łazience za toaletą dokonał wstydliwego odkrycia, aż strach myśleć co tam się działo wcześniej
  3. Zostawiasz klucz w zamku drzwi wejściowych? Popełniasz karygodny błąd, złodzieje mogą to wykorzystać
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

źródło: facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News