Straszne odkrycie w centralnej Polsce. Nie żyją młodzi ludzie

Straszne odkrycie w centralnej Polsce. Nie żyją młodzi ludzie Źródło: Flickr/Lukas Plewnia

Kobieta, która została odnaleziona, była martwa. Niestety, okazało się, że jest to zaledwie początek przerażającej historii, która miała miejsce w centralnej Polsce. Nikt nie może uwierzyć, że coś takiego wydarzyło się w centrum miasta, a wszyscy pozostawali bierni.

Kobieta i mężczyzna byli lokatorami jednej z łódzkich kamienic. W niedziele rano doszło do makabrycznego odkrycia, gdy pozostali lokatorzy zaczęli wychodzić z mieszkań. Pierwszym wstrząsem okazało się być ciało martwej kobiety na klatce schodowej.

Martwa kobieta leżała na klatce schodowej

36-letnia kobieta została znaleziona nad ranem na klatce schodowej, należącej do jednej z kamienic przy ulicy Przędzalnianej w Łodzi. Wczesnym rankiem, jedna z mieszkanek wychodziła z mieszkania i natknęła się na ciało kobiety, dookoła, którego było mnóstwo krwi. Na ciele martwej kobiety były widoczne także rany, które najprawdopodobniej zostały wykonane ostrym narzędziem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Gdy na miejscu pojawiła się policja, zapukali do drzwi mieszkania zamordowanej kobiety. Nikt nie otwierał, a wiadomo było, że razem z nią mieszkał tam jej 31-letni partner. Nie mogąc się dostać do mieszkania drzwiami, służby zadecydowały o tym by spróbować wejść oknem. Dzięki straży pożarnej udało im się znaleźć w środku. 

Po wejściu do mieszkania trafili na kolejne odkrycie

W mieszkaniu czekało na nich kolejne makabryczne odkrycie. Partner martwej kobiety również nie żył. Jego zwłoki znajdowały się w jednym z pomieszczeń. Do tej pory nieznane są przyczyny zgonu mężczyzny.

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
2. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno

Na miejscu pracuje już nie tylko policja, śledczy z Prokuratury Rejonowej Łódź Widzew badają jak mogło dojść do tych przerażających wydarzeń, które przeraziły mieszkańców kamienicy. W mediach pojawiły się spekulacje, że mężczyzna mógł doprowadzić do swojej śmierci po tym, jak zabił swoją partnerkę. Prokuratura jednak w żaden sposób nie odnosi się do tej wersji wydarzeń. Póki co jest za wcześnie na to by wskazywać winnych całej sprawy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obniżka podatku robi swoje. DODATKOWE pieniądze dla najstarszych Polaków
  2. Powiedzieli jej, że jej córka urodziła się martwa. Prawda wyszła na jaw po 30 latach, okazała się jeszcze gorsza
  3. Syn został porzucony przez rodziców. Poszedł do kościoła i zadał jedno pytanie, reakcja księdza doprowadziła go do płaczu
  4. Tak wyrafinowanych kotletów schabowych jeszcze nigdy nie jadłeś. Zdziwisz się, jak można do niego wykorzystać ziemniaki
  5. Mąż zapatrzył się na piersi karmiącej matki, jego wściekła żona szybko zareagowała. Prawie doszło do bójki

źródło: polsat news

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News