Śniło jej się, że połknęła swój pierścionek w obawie przed bandytami. Gdy się obudziła, nie było go na palcu

Śniło jej się, że połknęła swój pierścionek w obawie przed bandytami. Gdy się obudziła, nie było go na palcu Źródło: .

Kobieta przerażona obudziła się w środku nocy. Miała koszmar, w którym widziała bandytów, którzy chcą ukraść jej pierścionek. Aby udaremnić ich niecne plany, kobieta połknęła biżuterię. To był jednak tylko sen. Czyżby? Gdy spojrzała na swoją dłoń, pierścionka tam nie było.

Kobieta obudziła się w środku nocy. Była cała zlana zimnym potem, bo śniło jej się, że napadli ją bandyci. Mężczyźni chcieli tylko jednego - jej pierścionka, który otrzymała od swojego narzeczonego na kilka tygodni przed ślubem. Kobieta, aby ocalić cenną dla siebie pamiątkę, postanowiła ją połknąć. "Przecież nie wydrą go z mojego wnętrza" - mówiła we śnie. Po wszystkim kobieta nagle obudziła się w środku nocy. Spojrzała na swoją dłoń i dotarło do niej, że biżuterii nie ma tam, gdzie zawsze była - na jej palcu. Przerażona zaczęła zastanawiać się, czy to był na pewno tylko sen.

Kobieta obudziła się w środku nocy. Miała potworny koszmar

Jenna Evans była przekonana o jednym - jej pierścionka nie było na palcu. Zaczęła go więc szukać po całym domu. Niestety, nigdzie nie mogła go znaleźć. W końcu o wszystkim powiedziała mężowi, który zignorował jej słowa. Po wielu kłótniach i namowach, Jenny w końcu zdecydował się zawieźć ją na RTG.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas badania okazało się, że to nie był sen. Jenna faktycznie połknęła swój pierścionek, choć po dziś dzień Jenna nie wie, jak to się stało. Jenna jest jednak wdzięczna, że pierścionek ponownie znalazł się na jej palcu, bowiem jest dla niej bardzo drogi.

Dzisiaj grzeje: 1. Beata Tyszkiewicz z partnerem. Gwiazda z młodszym kochankiem
2. Wszyscy pokochali ją za "Ranczo". Media obiegła informacja o nagłej śmierci

Internauci zadziwieni. "Sny mówią prawdę"

Internauci pod postem Jenny zaczęli dzielić się z nią własnymi historiami. Też początkowo sądzili, że "to tylko sen".

 - Kiedyś przyśniło mi się, że mój synek połknął kapsułkę do prania. Choć nie byłam pewna, a mój mąż zachował się w podobny sposób, to jednak zdecydowałam się zawieźć mojego synka do szpitala. Tam zrobiono mu płukanie żołądka. Lekarze powiedzieli, że udzielono mu pomocy w ostatnim momencie - wyznaje kobieta.

Facebook/Jenna Evans

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. Wielka zmiana w dokumentach prawa jazdy. Jeszcze w tym roku
  3. Katarzyna Dowbor w żałobie. Gwiazda opublikowała przejmujący wpis. Aż chce się płakać
  4. 2-latka błagała, by przestał. Dziecko poniosło straszne konsekwencje po brutalnym gwałcie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  5. Sąsiedzi skarżyli, że jego pies nie daje im żyć, gdy nie ma go w domu. Właściciel zamontował kamerę, by przekonać się, co wyczynia zwierzak
  6. Najlepsze zapiekanki pod słońcem. Genialne i proste przepisy, które od razu pokochasz

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł