Na klatce schodowej znaleziono ciało 30-letniej kobiety. Było zmasakrowane

Na klatce schodowej znaleziono ciało 30-letniej kobiety. Było zmasakrowane Źródło: .

Kobieta, którą znalazła jedna z przypadkowych osób na klatce schodowej jednego ze sztumskich bloków przed śmiercią była dźgana nożem. Drastyczny widok do bólu poruszył wezwanych na miejsce lekarzy i policjantów. Szybko wyszło na jaw, kto stoi za tragedią.

Kobieta, którą znaleziono na klatce schodowej na osiedlu w Sztumie była w takim stanie, że niektórym obecnym przy interwencji osobom zrobiło się słabo. Na jej ciele było pełno ciosów od noża, a na schodach i podłodze stała kałuża krwi. Funkcjonariusze z tamtejszej komendy dawno nie widzieli takiego okrucieństwa.

Kobieta miała liczne rany kłute. Umarła na miejscu

Osiedle przy ulicy Spokojnej było ciche i jak sama nazwa wskazuje - spokojne, lecz do czasu. 18 września około południa na jednej z klatek schodowych znaleziono ciało młodej, 30-letniej kobiety, mieszkanki Pomorza. Jak stwierdzili wezwani na miejsce policjanci, przyczyną zgonu mogły być bezpośrednio ciosy zadane ostrym narzędziem, najpewniej nożem. Wszystko okaże się podczas sekcji zwłok.

Na miejscu zjawili się również ratownicy medyczni, którzy bezzwłocznie podjęli się reanimacji - niestety bezskutecznie. Kobiety nie udało utrzymać się przy życiu. Co więcej, osoba, która wyjawiła miejsce, w którym znajduje się zamordowana, wcześniej zgłosiła się na posterunek. Powiedziała, czego się dopuściła i gdzie pozostawiła ciało. Okazało się też, że przybyły na komendę 33-latek ma relacje rodzinne ze zmarłą.

Mąż zadźgał własną żonę. Kobieta osierociła małe dzieci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas rozmowy okazało się, że 33-latek jest mężem kobiety. Winny zbrodni został natychmiast aresztowany. Wydało się, że małżeństwo jest w trakcie rozwodu i mają dzieci.

- Zatrzymany mężczyzna to mąż kobiety. Nie został jeszcze przesłuchany, z powodu stanu zdrowia. Ma obrażenia rąk, prawdopodobnie zadał je sobie sam. Na tym etapie śledztwa nie można jeszcze podać, jakie mogły być przyczyny zabójstwa. Nic nie wskazuje w tej chwili, by w zdarzeniu miały brać udział jeszcze inne osoby - potwierdza Tomasz Trzeciak z kwidzyńskiej Prokuratury Rejonowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

Po krótkim śledztwie mężczyzna przyznał się, że rzeczywiście sam zadał sobie rany cięte. Przewieziono go także do szpitala, by opatrzyć uszkodzenia ciała. Przesłuchanie 33-latka nie miało jeszcze miejsca. Policjanci czekają, aż będzie w stanie psychicznym umożliwiającym rzeczową rozmowę. Mężczyźnie za zabójstwo grozi nie mniej niż 8 lat więzienia, a najsurowszą karą jest dożywocie.

- Na tym etapie jeszcze nie zostały względem 33-latka sformułowane zarzuty - powiedziała Grażyna Wawryniuk z gdańskiej prokuratury.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Polski artysta choruje na raka. Ukrył przed wszystkimi poważną operację przeszczepu
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

Źródło: Popularne

Następny artykuł