Z ostatniej chwili: "Próbował wyskoczyć przez okno, popełnić samobójstwo". Dramatyczny zwrot w otoczeniu Piotra Woźniaka-Starak

Z ostatniej chwili: "Próbował wyskoczyć przez okno, popełnić samobójstwo". Dramatyczny zwrot w otoczeniu Piotra Woźniaka-Starak Źródło: fot

Tylko kobieta, która płynęła motorówką z Piotrem Starakiem wie, co dokładnie wydarzyło się tej felernej nocy. O tragedii z udziałem znanego reżysera mówią wszystkie media w Polsce. Właśnie napłynęły kolejne, szokujące informacje, tym razem o próbie samobójczej.

27-letnia kobieta, która uczestniczyła w wypadku, zdołała o własnych siłach dopłynąć do brzegu i tym samym ocalić swoje życie. Tysiące osób wciąż nie potrafi uwierzyć w koszmar, jaki spadł na rodzinę znanego reżysera. Służby ratunkowe nie ustają w poszukiwaniach i już od samego rana prężenie pracują, przeczesując każdy metr jeziora. W tym czasie, w mediach pojawiły się szokujące informacje. Okazuje się, że niewiele wystarczyło, by doszło do kolejnej tragedii.  

Nikt nie wie, gdzie jest Piotr 

Od minionej niedzieli Polacy skupiają swój wzrok na Mazurach, a dokładniej na jeziorze Kisjano, na którym doszło do tragedii. Piotr Woźniak-Starak w nocy z 17 na 18 sierpnia, wybrał się z tajemniczą 27-latką na przejażdżkę motorówką. Ponoć chwilę wcześniej miał zwolnić swoich ochroniarzy. Ci byli w ogromnym szoku, jednak przystali na zarządzenia szefa, a reżyser wraz ze swoją towarzyszką, oddał się szaleństwu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zabawa nie trwała długo, bowiem podczas skręcania oboje wpadli do wody. Młoda kobieta zdołała o własnych siłach dopłynąć na brzegu, gdzie miała czekać na męża Agnieszki Woźniak-Starak. Ten jednak nigdy się na nim nie pojawił, a od felernego dnia trwają jego poszukiwania. 

Dramatyczny zwrot w otoczeniu Piotra Staraka. Mogło dojść do samobójstwa 

W mediach pojawia się coraz więcej informacji na temat ochroniarza Piotra, który ponoć niezwykle przejął się całą sytuacją. Mężczyzna ma wyrzuty sumienia, że nie popłynął z reżyserem. Twierdzi, że gdyby to zrobił, do tragedii by nie doszło, a Starak byłby z nimi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo bolesna wiadomość. Nie żyje aktor "Pierwszej miłości", "Świata według Kiepskich" i wielu innych hitowych seriali

2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Ochroniarz zupełnie się załamał, a obarczony poczuciem winny, zaczął się dziwnie zachowywać. Sytuacja stała się na tyle poważna, że zdecydowano o odebraniu mu broni, by nie zrobił sobie krzywdy. Jak możemy się dowiedzieć, próbował nawet wyskoczyć przez okno i popełnić samobójstwo. Przyjaciel, który wówczas to zauważył, szybko przywrócił go do porządku. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Nie żyje gwiazdor Polsatu. Fani ''Świata według Kiepskich'' pogrążeni w żałobie
  3. Złamał obie nogi i wezwał pogotowie, ale ratownicy nie potrafili go znaleźć. Umierał przez kilka dni
  4. Jej brat bliźniak urodził się 3 miesiące później. Powód jest zdumiewający, nawet lekarze nie mogli w to uwierzyć
  5. Zawieszono poszukiwania Piotra Woźniaka-Staraka. Policja: Akcja zostanie wznowiona jutro

Źródło: planeta

Następny artykuł