Zaginęła 40-letnia kobieta z 5-letnią córką. Rodzina i policja pilnie proszą o pomoc

Zaginęła 40-letnia kobieta z 5-letnią córką. Rodzina i policja pilnie proszą o pomoc Źródło: grajewo24/materiały policyjne

Kobieta wraz z córką zniknęła z miejsca zamieszkania. Do tej pory nikt ich nie widział, a policja nie natrafiła na żaden trop. Funkcjonariusze oraz zrozpaczona rodzina proszą o pomoc, każde udostępnienie informacji o zaginięciu może przyczynić się do rozwiązania sprawy i ich bezpieczny powrót do domu.

Kobieta wyszła z domu ze swoją 5-letnią córką. Zabrała jedynie rzeczy osobiste - mama i dziecko mogą być dosłownie wszędzie. Rodzina boi się najgorszego, policja stara się trafić na ślad zaginionych.

Zniknęły rzeczy osobiste, mama i córka przepadły jak kamień w wodę

Policjanci z komendy w Grajewie poszukują kobiety oraz jej małej córki. 15 czerwca obie wyszły z miejsca zamieszkania, zabrały swoje rzeczy osobiste i nie uprzedziły nikogo o jakichkolwiek planach. Nie skontaktowały się z rodziną, nie pozostawiły żadnej wiadomości - policja stara się wpaść na ich trop. Matka z córką mogą być dosłownie wszędzie, funkcjonariusze pracują też nad możliwymi motywami takiej, a nie innej decyzji.

W związku z tym, że niedługo minie tydzień od zaginięcia, policja poszukuje 40-letniej Moniki Marczykowskiej. Kobieta pochodziła z Grajewa, a w dniu opuszczenia miejsca zamieszkania miała 40 lat. Ma 170 cm wzrostu, charakteryzuje się szczupłą sylwetką. Ma włosy ciemne do ramion, owalną twarz i brązowe oczy. Była ubrana w granatowe spodnie, szarą bluzę oraz czarny bezrękawnik.

Kobieta zniknęła razem ze swoją córką

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lena Marczykowska ma 5 lat i również mieszka w Grajewie. W dniu zaginięcia mierzyła sobie 125 cm wzrostu, ma szczupłą sylwetkę - waży ok. 20 kg. Ma długie jasne blond włosy, twarzą owalną, a oczy koloru jasnoniebieskiego. Niestety nie wiadomo w co kilkulatka była ubrana w dniu zaginięcia.

Dzisiaj grzeje: 1. Premier Morawiecki podjął decyzję. Znika uciążliwy zakaz, wielu Polaków odetchnie z ulgą
2. Pierwsze objawy tętniaka mózgu mogą być bardzo mylące. Każdy powinien je znać

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mamy oraz córki lub być może widziały je w ciągu ostatnich kilku dni, są proszone o kontakt telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Grajewie na nr tel. 86 474 18 21 lub 86 474 18 12. Informacje można też składać przez nr alarmowy 112. Policja prosi też o udostępnianie wizerunku zaginionych - mama oraz córka mogą przebywać w dowolnym miejscu w Polsce. Nagłośnienie zaginięcia może pomóc w ich szybszym odnalezieniu.

Fot. grajewo24/materiały policyjne

Najlepsze newsy dnia:

  1. Robert Lewandowski ma wielką słabość do jednego dania. Nie uwierzycie, o co chodzi
  2. Robert Lewandowski nie może przestać strzelać. Freiburg na łopatkach, Polak bohaterem Monachium, co za gole (WIDEO)
  3. Nastolatek zaczął wyśmiewać starszego pana. Emeryt odpowiedział w najlepszy sposób, czapki z głów
  4. Tata panny młodej zmarł krótko przed jej ślubem. Na weselu brat zrobił rzecz, po której wszyscy zaczęli płakać
  5. Na pogrzebie dziadka pokazała jego ostatnie zdjęcie. Chwilę później babcia wyciągnęła z torebki jedną rzecz, ciężko powstrzymać łzy
  6. Wszyscy znają babcię Wolańską z „Kogla-mogla”. Mało kto wie, jak tragiczne były jej losy, cudem przeżyła

Źródło: Grajewo24

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News