Kobieta zobaczyła, co opiekunka robi z jej umierającym ojcem. Od razu chwyciła za telefon, wszystko się nagrało

Kobieta zobaczyła, co opiekunka robi z jej umierającym ojcem. Od razu chwyciła za telefon, wszystko się nagrało Źródło: Yputube/ Roberta Lytle

Kobieta odwiedziła swojego umierającego ojca w szpitalu, któremu lekarze nie dawali już dużych szans. Mężczyzna miał problemy między innymi z oddychaniem. Gdy zobaczyła, co robi jego opiekunka, natychmiast wyciągnęła telefon. Niesamowite, co stało się niedługo później, to nagranie wprawi was w osłupienie.

Kobieta odwiedziła swojego umierającego ojca w szpitalu. Gdy dotarła na miejsce, była w szoku. Nie spodziewała się zastać na miejscu takiej sceny. Ojcu kobiety dawano niewielkie szanse na przeżycie, mężczyzna nie był w stanie nawet samodzielnie oddychać. To, co stało się niedługo po jej wizycie w szpitalu, wprawiło wszystkich w osłupienie. Niesamowite sceny.

Kobieta odwiedziła umierającego ojca w szpitalu. To, co zastała na miejscu, było dla niej szokiem

Starość czeka każdego z nas. Niestety ten okres życia często wiąże się się z wieloma chorobami. Nie inaczej miała się sprawa Roberta Olsona. Mężczyzna dopiero w wieku 85 lat zdecydował się iść na emeryturę, a przez całe życie był bardzo pracowitym człowiekiem. Niedługo później zaczęły się jego problemy ze zdrowiem. Stały się na tyle poważne, że mężczyzna trafił do szpitala.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Robert Olson zaczął poważnie chorować po przejściu na emeryturę. Mężczyzna miał problemy z oddychaniem. Kwestia jego zdrowia stała się na tyle poważna, że był zmuszony trafić pod opiekę hospicyjną. Znalazł ją w szpitalu Bronson Hospital w Kalamazoo (Michigan, USA). Niestety lekarze nie dawali mu zbyt dużych szans na przeżycie. W placówce zajęła się nim między innymi Brenda Buurstra, pielęgniarka. 

Pomiędzy oddaną pielęgniarką a panem Robertem wytworzyła się niesamowita więź. Gdy pewnego dnia córka odwiedziła swojego ojca, była w szoku na widok tego, co zastała. Natychmiast wyciągnęła telefon, by wszystko nagrać. Opiekunka śpiewała swojemu podopiecznemu jego ulubioną piosenkę "You Light Up My Life". To poruszające nagranie robi prawdziwą furorę w sieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Przełom w walce z COVID-19 w Polsce? Rozpoczęto produkcję najnowszego leku

2. Chłopiec zjadł popularną przekąskę. Zrozpaczeni rodzice ostrzegają

Jak się okazało, pielęgniarka specjalnie wydrukowała sobie tekst, by móc zaśpiewać swojemu pacjentowi jego ulubiony utwór. Na nagraniu widzimy jak mężczyzna śpiewa wspólnie ze swoją przemiłą opiekunką. Po tej poruszającej scenie stało się coś niesamowitego. Niedługo później zdrowie pacjenta zaczęło bardzo się poprawiać. Już tydzień później został wypisany ze szpitala. Pielęgniarka z nagrania to osoba, która jest niesamowicie oddana swojej pracy. Widać, że opieka sprawia jej przyjemność, a jej zawód to nie tylko praca, a wręcz powołanie. Koniecznie obejrzyjcie to wzruszające nagranie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jak niezawodnie mrozić chleb, by pozostał najświeższy? 4 sekretne, nieznane triki zdradził pracownik piekarni
  2. Natalia Siwiec wpadła w poważne kłopoty przez poprawianie urody. Szczere wyznanie miss Euro
  3. Mieszkańcy pogrążyli się w żałobie. Do samego końca walczyła ze śmiertelną chorobą, dotarła do nas informacja o śmierci Magdaleny Szafron
  4. W ostatniej chwili podjęto decyzję o wyborach. Oficjalnie potwierdzono wprowadzenie nakazu w konkretnych regionach Polski
  5. 500 albo 1000 złotych na głowę dla nawet 6,5 miliona osób. Polacy w końcu dowiedzieli się, jak bez wysiłku mogą dostać pieniądze
  6. Ukryta kamera zarejestrowała dziwne zachowanie mężczyzny. Nagrano, co robi z bezpańskim psem

Źródło: Podaj To

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News