Niespodziewana decyzja Ministerstwa Zdrowia. Nowe informacje o 6. ofierze koronawirusa w Polsce mogą zaskoczyć

Niespodziewana decyzja Ministerstwa Zdrowia. Nowe informacje o 6. ofierze koronawirusa w Polsce mogą zaskoczyć Źródło: Unsplash.com Olga Kononenko

Kobieta zmarła w szpitalu w Łańcucie, była zakażona wirusem SARS-CoV-19. Pojawiły się nowe informacje w sprawie zgonu 27-latki, Ministerstwo Zdrowia podjęło ostateczną decyzję.

Kobieta była zakażona koronawirusem, zmarła w szpitalu w Łańcucie. Ministerstwo zdrowia potwierdziło zgon 27-latki i wpisało ją na listę ofiar pandemii w Polsce. Niedawno pojawiły się nowe informacje o śmierci młodej pacjentki.

Kobieta zmarła w szpitalu w Łańcucie, była nosicielką wirusa SARS-CoV-19

Kilka godzin temu Ministerstwo Zdrowia przekazało smutne informacje o kolejnej ofierze koronawirusa na terenie naszego kraju. W szpitalu w Łańcucie zmarła 27-letnia kobieta, u której potwierdzono zarażenie wirusem SARS-CoV-19.

- Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Łańcucie (woj. podkarpackie) zmarła szósta osoba zakażona koronawirusem. To 27-letnia kobieta, która była w stanie ciężkim - przekazało Ministerstwo Zdrowia.

Według wstępnych ustaleń, młoda pacjentka miała zarazić się koronawirusem od swojej mamy, która również przebywa obecnie w szpitalu. 27-latka trafiła do placówki w stanie ciężkim. Tuż po śmierci kobiety, media obiegły informacje o tym, że prawdopodobnie zakażenie koronawirusem nie było bezpośrednią przyczyną jej zgonu. Doniesienia zostały potwierdzone przez przedstawicieli szpitala.

Lekarze wyjaśnili przyczyny śmierci kobiety, nie zmarła przez koronawirusa

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta niedawno urodziła dziecko za pomocą cesarskiego cięcia. Lekarze ustalili, że bezpośrednią przyczyną śmierci 27 latki była sepsa. Zakażenie wirusem miało wpływ na nagłe pogorszenie się jej stanu zdrowia, jednak nie spowodowało zgonu młodej pacjentki. Z nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta osierociła dwójkę dzieci.

Dzisiaj grzeje: 1. Pękła kolejna bariera. Ministerstwo Zdrowia informuje o kolejnych zakażeniach koronawirusem
2. Kto najciężej choruje na koronawirusa? Jest najnowszy raport, prawda jest bardzo smutna

Ministerstwo zdrowia wzięło pod uwagę okoliczności śmierci kobiety i wykreśliło ją z listy ofiar koronawirusa w Polsce. Decyzję przekazano w oficjalnym komunikacie. Aktualnie na terenie całego kraju potwierdzono badaniami 411 zakażeń, oraz 5 zgonów wywołanych chorobą.

- Przyczyną śmierci 27-letniej kobiety w szpitalu w Łańcucie nie był koronawirus, dlatego też nie jest uwzględniona w statystyce osób zmarłych z powodu zakażenia koronawirusem - napisało Ministerstwo Zdrowia w komunikacie opublikowanym na Twitterze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jego żona walczy o życie. W obliczu pandemii wystosował ważny apel
  2. Nie żyje kultowa postać polskiej piłki nożnej. Kibice nie mogą powstrzymać łez, wielka strata
  3. Wiadomo, kim była i na co chorowała zmarła na koronawirusa 27-latka. Wstrząsające doniesienia
  4. Pilne poszukiwania, poważne niebezpieczeństwo. Sanepid wystosował ważny komunikat do Polaków
  5. Dzwoni nieznany numer i słyszysz cztery słowa? Natychmiast się rozłącz, grozi ci ogromne niebezpieczeństwo
  6. Polka wróciła z Niemiec. Szybko uciekła z kwarantanny, bo tradycyjne jedzenie jej nie smakowało

źródło: Ministerstwo Zdrowia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News