Zachorowała na groźną dla życia chorobę. Żeby zebrać pieniądze na leczenie, zdecydowała się na desperacki krok, tata złapał się za głowę

Zachorowała na groźną dla życia chorobę. Żeby zebrać pieniądze na leczenie, zdecydowała się na desperacki krok, tata złapał się za głowę Źródło: GoFundMe

Kobieta zdecydowała się na naprawdę nietypowy krok, aby zebrać pieniądze na swoje leczenie.Jej pomysłowi sprzeciwia się większość członków rodziny, w tym ojciec. Chora chce jednak jak najszybciej odzyskać zdrowie i dawne życie.

Kobieta w kryzysowej sytuacji podjęła zaskakującą i bardzo trudną dla siebie decyzję. 28-letnia Michelle De Feo dwa lata temu dowiedziała się, że zachorowała na boreliozę, której komplikacje mogą nawet zagrozić jej życiu. Niestety leczenie w okolicznych szpitalach nie przyniosło pożądanych skutków, a ona czuła się coraz gorzej.

Kobieta zdecydowała się na nietypowy krok

Michelle udało się jednak ostatecznie odnaleźć lekarza, który potrafi skutecznie jej pomóc. Najpierw musi jednak zapłacić 7 tys. funtów, a taką kwotą niestety nie dysponuje. Ze względu na chorobę nie jest w stanie pracować w pełnym wymiarze godzin. Aby zebrać wyznaczoną kwotę, zdecydowała się na sprzedawanie w internecie swoich nagich zdjęć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie mogę robić ich codziennie ze względu na mój stan zdrowia. Przygotowanie zajmuje mi do trzech godzin, więc to nie zbyt długo. W robieniu ich pomagali mi także przyjaciele. (...) Publikuję wszystkie rodzaje zdjęć. W przeszłości pracowałam jakiś czas jako modelka bielizny i topless. Moje fotografie nie są niesmaczne - wyznała Michelle w rozmowie z mediami.

Nie wszyscy chwalą pomysł Michelle

Kobieta przyznała, że część członków jej rodziny nie jest zadowolona z tego, co robi. Najgorzej na wieści o sprzedaży zdjęć miał zareagować ojciec 28-latki.

Dzisiaj grzeje: 1. Turysta popełnił fatalny błąd, robi tak wielu. Musi zapłacić teraz 16 tys. euro
2. Znamy terminy wypłat trzynastej emerytury. Każdy emeryt powinien zapisać je sobie w kalendarzu

 

- Mój ojciec dowiedział się o tym i był trochę zły. Powiedział, że sprawiło mu to przykrość. Moja mama nie ma z tym problemu. (...) Jestem oceniania, a mój tata i inni członkowie rodziny nieco się denerwują. (...) Jeśli mam być szczera, to sądzę, że nie powinnam tego robić. Ale to pokazuje, jak bardzo jesteśmy zdesperowani, aby przywrócić porządek w naszym życiu i przejść odpowiednie leczenie - opowiedziała Michelle.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Możesz uniknąć podwyżek opłat za śmieci. Musisz tylko zadbać o jedną rzecz
  3. Karol Strasburger podjął ważną decyzję w sprawie córki. Wielu Polaków będzie wściekłych na jego słowa
  4. Tragiczny wypadek, wszystko stanęło w płomieniach. Dwie osoby zginęły na miejscu
  5. Tata znalazł zwłoki syna w rowie pod domem. Tragiczne informacje z polskiego miasta

Źródło: Metro

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News