43-letnia kobieta umierała w konwulsjach. Oprawca wyznał, dlaczego to zrobił

43-letnia kobieta umierała w konwulsjach. Oprawca wyznał, dlaczego to zrobił Źródło: Dolnośląska Policja

Kobieta została znaleziona martwa w jednym z hoteli w Karpaczu. Sprawą żyje cała Polska, a teraz nastąpił przełom, ponieważ mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Policja ujawniła szczegóły zatrzymania.

Kobieta nie miała szans w starciu z o wiele silniejszym mężczyzną. Umarła na hotelowym balkonie, a odnaleźli ją znajomi. Kamery nagrały mordercę, a teraz wiadomo również, dlaczego to zrobił.

Kobieta umierała w straszny sposób. Morderca został nagrany przez monitoring

Cała Polska żyje śmiercią 43-letniej kobiety, której ciało znaleziono 16 listopada na balkonie w jednym z hoteli w Karpaczu. Ustalono, że zamordowana pochodziła z województwa zachodniopomorskiego, była uczestniczką konferencji, a jej zwłoki znaleźli inni uczestnicy spotkania i natychmiast powiadomili policję. Technicy i prokurator, którzy zjawili się na miejscu, nie mieli żadnych wątpliwości - kobieta zmarła przez brutalne uduszenie.

Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania mordercy. Policjanci po zabezpieczeniu monitoringu i przesłuchaniu wszystkich możliwych świadków, obecnych na miejscu zdarzenia, dotarli do pomocnej informacji - za zbrodnię mógł odpowiadać przyjaciel kobiety, również 43-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego. Tuż po tragedii odjechał spod hotelu BWM na angielskich numerach rejestracyjnych. Zaczęła się obława.

Wiadomo, jakim motywem kierował się morderca

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W trakcie czynności ustalono, że osobą podejrzewaną o ten czyn jest 43-letni znajomy kobiety, który zaraz po przestępstwie odjechał z miejsca zdarzenia. Mężczyzna ten został zatrzymany przez policjantów następnego dnia w niedzielę na terenie województwa zachodniopomorskiego, a następnie został on przewieziony do policyjnego aresztu - powiedział rzecznik policji.

Mężczyzna przyznał się do winy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Tragiczne wiadomości z centralnej Polski. Samolot runął na ziemię i stanął w ogniu, jest informacja o ofiarach

Na przesłuchaniu morderca przyznał się do tego, co zrobił oraz złożył stosowne wyjaśnienia. Policja ujawniła, że motywem zbrodni były sprawy uczuciowe. Grozi mu dożywocie, a na tę chwilę Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fryzura, za którą faceci szaleją. Jest prosta i szybka w wykonaniu, wystarczą 3 minuty, by osiągnąć zachwycający efekt
  2. Mama przez całą dobę szukała pomocy dla 8-letniej córki, która najpewniej została zgwałcona. Oburzająca postawa lekarzy, nie chcieli mieć z nią do czynienia
  3. Zwyrodnialec porwał 11-latkę i bezustannie gwałcił, urodziła mu 9 dzieci, nad którymi się znęcał. Ich agonia trwała 19 lat
  4. Przed laty matka Kaczyńskich ujawniła własną tajemnicę. Powiedziała też, dlaczego Jarosław jest kawalerem
  5. Będzie NOWE świadczenie dla rodzin. Premier zapowiedział "wsparcie, jakiego nie było dotąd”

Źródło: RMF24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News