Obca kobieta zaciągnęła go do toalety w wiejskiej dyskotece. Po kilku tygodniach odebrał telefon i jego świat legł w gruzach

Obca kobieta zaciągnęła go do toalety w wiejskiej dyskotece. Po kilku tygodniach odebrał telefon i jego świat legł w gruzach Źródło: Unsplash/Ethan Sykes

Kobieta zaciągnęła chłopaka do toalety podczas zabawy na wiejskiej dyskotece. Po pewnym czasie otrzymał od niej telefon z tragiczną dla niego wiadomością. Jego życie legło w gruzach. Mężczyzna postanowił podzielić się swoją historią z internautami.

Kobieta obmyśliła ohydny plan. Zaciągnęła nieznajomego chłopaka do toalety podczas zabawy na dyskotece, a po kilku tygodniach zadzwoniła do niego z pewną wiadomością. Mężczyzna załamał się tym, co usłyszał, a jego życie legło w gruzach. Swoją smutną historią postanowił podzielić się z internautami.

Kobieta stworzyła perfidny plan

Radek nigdy nie traktował kobiety jak przedmiot i zawsze do każdej dziewczyny odnosił się z należytym szacunkiem. Nie chciał też wylądować z nieznajomą w łóżku, jednak w końcu tak się stało podczas imprezy, na którą wyciągnął go jego przyjaciel. Teraz bardzo żałuje tej decyzji, gdyż nieznajoma obmyśliła perfidny plan. 

Seks w toalecie zrujnował mu życie

Mężczyzna postanowił wybrać się ze swoim przyjacielem na dyskotekę poza miasto. W najgorszych koszmarach nie wyśnił tego, co wydarzyło się w jego życiu. 

- Ledwo przekroczyliśmy próg lokalu i od razu zaatakowało nas kilka dziewczyn. [...] W pewnym momencie się rozdzieliliśmy. Kolega bawił się z brunetką na parkiecie, a mnie przypadła całkiem ładna blondynka. Wypiliśmy sporo, bo jeszcze mnie pospieszała. Mówiłem, że już nie dam rady, to wjeżdżała mi na ambicję. Wreszcie zaciągnęła do toalety. Nie muszę chyba dodawać, co tam się wydarzyło. Wręcz mnie do tego zmusiła, a pijany facet raczej logicznie nie myśli. Na odchodne poprosiła mnie o numer telefonu, więc dałem jej służbową wizytówkę - wspomina Radek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak najgorsze było dopiero przed nim. Po kilku tygodniach nieznajoma zadzwoniła do Radka z druzgocącą wiadomością. Okazało się, że mężczyzna wkrótce zostanie tatą. 

- Niedawno zadzwoniła, że jest w ciąży. Na pewno ze mną. Moje dane zna, więc raczej się z tego nie wywinę. Robiliśmy to oczywiście bez zabezpieczenia, bo tak chciała, więc pewnie to prawda. Zmarnowała mi życie, a ze swoich źródeł wiem, że taki był jej plan. Chciała się ustawić - dodał zdruzgotany mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska aktorka ZGINĘŁA w wypadku. Miała 47 lat, teraz na jaw wyszedł jej romans
2. Miliarder dostał na urodziny trzy 12-letnie dziewczynki. Gwałcił je bez opamiętania, druzgocące doniesienia

Radek miał wiele planów na przyszłość, a w najbliższych latach na pewno nie planował potomstwa. Jedna, niemądra decyzja zrujnowała wszystko na co mężczyzna pracował przez całe swoje życie. Chociaż bardzo żałuje tego co zrobił chce wziąć odpowiedzialność za swoje czyny. Uważa, że jeśli się jest dorosłym to trzeba ponosić konsekwencje nawet najgłupszych życiowych decyzji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dostaniesz nawet KILKADZIESIĄT tysięcy złotych. Jest tylko jeden warunek
  2. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
  3. Pies zobaczył swoją właścicielkę po dwóch latach rozłąki. Jego reakcja jest rozbrajająca, wszystko się nagrało
  4. Amanda była z małą córką w sklepie. Obca kobieta osaczyła dziecko i wyszeptała mu do ucha słowa, które zmroziły mamie krew w żyłach
  5. Sanepid pilnie wycofuje z Biedronki popularne ciasteczka. Lepiej ich nie jeść, bo może się to bardzo źle skończyć

źródło: Popularne

Następny artykuł