Uwiódł 4 kobiety w jednym czasie. Trzy z nich przekazały mu ogromne pieniądze

Uwiódł 4 kobiety w jednym czasie. Trzy z nich przekazały mu ogromne pieniądze Źródło: Unsplash/Sharon McCutcheon

Kobieta nie mogła uwierzyć, gdy dowiedziała się o jego pozostałych kochankach. Mężczyzna pozostawał w związku w sumie z czterema kobietami. Wyłudził od nich ogromne pieniądze, ale na tym nie kończą się jego przewinienia. Ukradł łącznie 10 mln złotych.

Kobieta nie wierzyła w to, co jej się przytrafiło. Została pozbawiona pieniędzy i domu wartego około miliona złotych. Wszystko przez konkubenta, który bezwzględnie ją zmanipulował. Zresztą nie tylko ją, okazało się bowiem, że Tomasz K., mieszkaniec Jeleniej Góry, ma na swoim koncie dużo więcej tego typu oszustw. W sumie w podobny sposób potraktował cztery kobiety - co ciekawe, umawiał się ze wszystkimi jednocześnie.

Kobieta została bez dachu nad głową

W Prokuraturze Okręgowej w Jeleniej Górze rozpoczęło się śledztwo w sprawie 40-letniego mężczyzny, który uwiódł i wykorzystał kilka kobiet. Nie tylko umawiał się z nimi w tym samym czasie, ale też udało mu się naciągnąć je na udzielanie mu ogromnych pożyczek. Niektóre z nich zostały bez grosza przy duszy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Proceder ten ciągnął się od 2006 do 2016 roku. To całkiem długo jak na prowadzenie nie  podwójnego, ale wręcz poczwórnego życia. Tomasz K. pozostawał bowiem wówczas w związku jednocześnie z czterema kobietami. Trzy z nich do tego oszukał finansowo. Podobno miał często zapewniać je o swoich uczuciach i kusić obietnicami rychłego małżeństwa.

Jedna z ofiar seryjnego naciągacza straciła dom o wartości około 400 tysięcy złotych. Tomasz K. uzyskał od niej bowiem pełnomocnictwo do rozporządzania nieruchomością i użył go jako zabezpieczenia pożyczki, której potem nie spłacił. Ta sama kobieta wcześniej pożyczyła mu aż 70 tys. złotych.

Kolejna z konkubin mężczyzny pobierała kredyty, z których środki trafiały prosto na jego konto. W związku z tym, że nie była w stanie ich potem spłacić, komornik zajął jej warte 200 tys. złotych mieszkanie. Kobieta była zmuszona ogłosić upadłość konsumencką.

Trzecia z oszukanych kobiet udzieliła zabezpieczenia zaciągniętej przez 40-latka pożyczki poprzez ustanowienie hipoteki na należącym do niej domu wartym około milion złotych. Ponadto pożyczyła podejrzanemu w sumie około 250 tys. złotych.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

Tomasz K. odpowiedzialny jest również za oszustwo trzech innych osób - swoich partnerów handlowych. Zawierał z nimi umowy pożyczek, których nie miał zamiaru spłacić. W ten sposób wyłudził około 830 tys. złotych.

Łącznie suma pieniędzy wyłudzonych przez mężczyznę na przestrzeni dziesięciu lat sięga ok. 10 mln złotych. Za oszustwa grozi mu do 10 lat więzienia. Podejrzany był poprzednio karany m.in. za podrabianie dokumentów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Polski artysta choruje na raka. Ukrył przed wszystkimi poważną operację przeszczepu
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

źródło: o2

Następny artykuł