Kobieta nastawiła i włączyła pranie. Nagle usłyszała z bębna dziwny dźwięk, otworzyła drzwi i zamarła

Kobieta nastawiła i włączyła pranie. Nagle usłyszała z bębna dziwny dźwięk, otworzyła drzwi i zamarła Źródło: stevepb Pixabay.com

Kobieta nie spodziewała się, że zwykłe pranie dostarczy jej tak wielu emocji. Kiedy wrzucała ubrania do bębna pralki nie wiedziała, że najbliższe kilka minut będzie dla niej prawdziwym horrorem. Jak się okazuje nawet najprostsze domowe czynności mogą dostarczyć nam prawdziwej emocjonalnej huśtawki. Jej historia powinna być cenną nauką dla wszystkich.

Kobieta miała spędzić popołudnie w miły sposób, lecz najpierw konieczne było wypełnienie domowych obowiązków. Wzięła więc brudne ubrania i udała się do łazienki z zamiarem wrzucenia ich do pralki. Nie zastanawiała się zbytnio nad tym co robi, był to raczej mechaniczny odruch. Powtarzała wszak tę czynność wielokrotnie, ale tym razem to co stało się tuż po zamknięciu drzwi pralki naprawdę ją zaskoczyło.

Kobieta nie spodziewała się takiego obrotu spraw

Kobieta zapamięta ten dzień do końca życia i już zawsze będzie sprawdzać bęben pralki przed jej zamknięciem. Amanda Meredith mieszkająca w Australii przeżyła dość nieprzyjemną przygodę. O jej przypadku telewizja ABC News nakręciła nawet dokument i należy potraktować to jako przestrogę dla wszystkich, którzy mogą znaleźć się w podobnej sytuacji.

Kiedy tak jak zawsze wrzuciła brudne rzeczy do pralki, nastawiła wysoką temperaturę prania i zatrzasnęła drzwiczki, do jej uszu dobiegł dziwny dźwięk. Na początku nie zdała sobie sprawy, że dobiega on z wnętrza włączonego urządzenia. Przypominał on przerażony krzyk Oscara, jej kota birmańskiego. Szybko przeszła wszystkie pokoje szukając podopiecznego, lecz kiedy odkryła jego prawdziwe położenie zamarła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zobaczyła tylko małe łapki opierające się o szklany element drzwi

Kiedy kobieta wróciła do łazienki zobaczyła jak we wnętrzu włączonej dopiero co pralce rozpaczliwie spogląda na nią Oscar. Była przerażona i czym prędzej popędziła w stronę urządzenia żeby je wyłączyć, modląc się jednocześnie o to, żeby jej ukochanemu pupilowi nic się nie stało. Wiedziała, że po naciśnięciu przycisku "stop" będzie musiała poczekać jeszcze 2 minuty zanim blokada drzwi zostanie zwolniona. To były najdłuższe sekundy jej życia. Meredith czym prędzej wzięła kota i popędziła do weterynarza, martwiła się, że detergenty oraz ewentualny brak tlenu mogą mu zaszkodzić.


Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Mamy potwierdzenie, zacznie się już za kilka dni. Fatalna informacja dla wielu Polaków
3. Pochodzący z Polski policjant o uratowaniu chłopca przed rekinem. Wyznał, że nie miał czasu się bać

Lekarz zbadał kota, kobieta musiała poczekać

Weterynarz, do którego trafiła kobieta stwierdził, że chociaż na razie wszystko wydaje się w jak najlepszym porządku, to kluczowe dla zdrowia i życia futrzaka będzie najbliższe 5/6 godzin. Podał mu leki przeciwzapalne i zalecił kontrolowanie jego zachowania. Kobieta nie mogła znieść myśli, że Oscar może umrzeć przez zwykłe gapiostwo, lecz na szczęście nie musiała się z nim żegnać. Kociak już po tygodniu zachowywał się jakby nic się nie stało, jedynie ciągłe przesiadywanie w łazience i patrzenie na włączona pralkę stało się jego jednym z ulubionych zajęć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Labrador czekał cały tydzień na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że już nigdy nie wróci
  2. Chihuahua i beagle mają małe szczeniaki. Ich pyszczki są super słodkie
  3. Mało kto wie, ale Jolanta Kwaśniewska przeprowadziła cichą rewolucję. Bez niej byłoby całkiem inaczej
  4. 40 lat temu Strzeleckiego spotkała tragedia, ledwo się podniósł. Nie wszyscy wiedzą, co się wtedy wydarzyło
  5. Przez jeden kosmyk włosów dziecko prawie straciło palce. Ważne ostrzeżenie, nie można go ignorować
  6. Pies przeżywał cierpienia, jego właścicielki nie chciały zabrać go do weterynarza przez 10 lat. Porażająca historia

Źródło: Wamiz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News