Zobaczyła dwie osoby leżące na drodze, natychmiast wezwała pomoc. Prawda zwaliła ich z nóg

Zobaczyła dwie osoby leżące na drodze, natychmiast wezwała pomoc. Prawda zwaliła ich z nóg Źródło: pixabay.com/arembowski

Kobieta była świadkiem bardzo dziwnego zdarzenia. Zauważyła dwie osoby, które leżały na drodze. Od razu postanowiła zareagować i w panice wezwała służby. Kiedy policja zjawiła się na miejscu, do wszystkich doszła niespodziewana prawda.

Kobieta nie spodziewała się, że jej podróż zostanie przerwana przez tak niecodzienny widok. Spostrzegła ona bowiem na drodze, dwa ciała. Mężczyźni nie dawali oznak życia, a obok nich leżał skuter. Kobieta od razu pomyślała, że uczestniczyli w wypadku drogowym, dlatego też błyskawicznie wezwała odpowiednie służby. Kiedy zjawiły się na miejscu, dotarła do nich prawda, którą ciężko było przewidzieć.

Kobieta zobaczyła na drodze dwie leżące osoby. Prawda okazała się zaskakująca

Do zdarzenia doszło przy ulicy Dolnej w Opolu Lubelskim. Kobieta, która akurat tamtędy przejeżdżała zauważyła na drodze bardzo niepokojący widok. Na jezdni leżały dwa ciała, które na pierwszy rzut oka nie dawały oznak życia. Kobieta błyskawicznie zadzwoniła na policję.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Lokalna komenda otrzymała zgłoszenie o możliwym wypadku. Kobieta dokładnie zrelacjonowała to, co widzi, po czym funkcjonariusze od razu ruszyli na miejsce. Kiedy już zjawili się w miejscu rzekomego zdarzenia drogowego, podjęli odpowiednie czynności. Jak się okazało, dopiero wtedy udało im się odkryć całą prawdę o tym, co niedawno zaszło na ulicy. 

- Kiedy policjanci dotarli na miejsce, okazało się, że mężczyźni są kompletnie pijani. Nie będąc w stanie kontynuować podróży, położyli się i zasnęli – powiedziała Edyta Żur, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim.

Dzisiaj grzeje: 1. Od 20 maja obowiązuje nowy surowy zakaz. Dotknie kilka milionów Polaków

2. Wielki smutek w domu Marty Kaczyńskiej. Nastąpiło bolesne rozstanie

Po ocuceniu, mężczyźni byli bardzo agresywni w stosunku do funkcjonariuszy. Pod adresem mundurowych posypały się wyzwiska i groźby. Badanie alkomatem wykazało nie lada wyniki. Jeden z mężczyzn miał aż 3 promile alkoholu we krwi, drugi osiągnął "zaledwie" 2,5 promila. Co więcej, żaden z zatrzymanych mężczyzn nie chciał przyznać się do kierowania pojazdem. Obydwaj zaczęli zrzucać odpowiedzialność za zaistniałą sytuację "na tego drugiego".

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pielęgniarka przerywa milczenie. Od miesiąca czeka na wynik swojego testu
  2. Mama Roberta Lewandowskiego opowiedziała całą prawdę o śmierci męża. Po latach poznaliśmy druzgocące szczegóły
  3. Wybuch w bloku w centralnej Polsce. Służby przekazały smutne informacje
  4. Przełom w walce z koronawirusem? Testy szczepionki na ludziach zakończyły się sukcesem
  5. Od 1 czerwca zniesiony zostanie ważny zakaz. Wspaniała wiadomość dla wielu osób
  6. Przenigdy nie kupuj chińskiego czosnku. Rozpoznasz, że nie jest z Polski po 3 ważnych szczegółach

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News