Siłą wyrzucił niewidomą kobietę z samochodu. Powód nie mieści się w głowie, porażające nagranie

Siłą wyrzucił niewidomą kobietę z samochodu. Powód nie mieści się w głowie, porażające nagranie Źródło: Facebook / iROZHLAS.cz

Niewidoma kobieta została potraktowana w okrutny sposób. Kierowca siłą zmusił ją do opuszczenia pojazdu. Wszystko zostało zarejestrowane. Nagranie jest wstrząsające.

Kobieta chciała ułatwić swoje i tak już ciężkie życie podróżą samochodem. Jako osoba niewidoma podróż komunikacją miejską mogłaby być bardzo uciążliwa. Jednak to, co zrobił kierowca zamówionego przez nią pojazdu, przechodzi wszelkie pojęcie. Całość została na szczęście uwieczniona na nagraniu.

Pokrzywdzona niewidoma kobieta

Nie da się ukryć, że codzienność, z jaką spotykała się kobieta, nie była najłatwiejsza. Bycie osobą niewidomą nie jest z pewnością usłane różami. Niektóre wydające się prostymi czynności w przypadku braku zmysłu wzroku mogą stać się prawdziwym wyzwaniem. Wystarczy sprawdzić jak ciężko jest się przemieszczać z zasłoniętymi oczami przez własne mieszkanie. Pomieszczenia, które dobrze znamy, mogą wydać się nam wówczas kompletnie obce. Poruszanie się po mieście musi być o wiele trudniejsze.

Kobieta chciała ułatwić sobie to zadanie zamawiając sobie transport. Nikt by się nie spodziewał z jakim porażającym zachowaniem przyjdzie jej się zetknąć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Brutalny kierowca auta

Kobieta miała szczęście, że posiadała towarzysza, który poniekąd zastępował jej zmysł wzroku. Pies przewodnik to prawdziwe zbawienie dla osób niewidomych. Specjalnie tresowany czworonóg oprócz znacznego poprawiania jakości życia i pomocy w najróżniejszych czynnościach, jest dla takich osób jednym z najbliższych przyjaciół. Jednak pies okazał się dla mężczyzny realizującego przejazd dużym problemem.

Kierowca firmy Bolt, który przyjechał odebrać kobietę z hotelu w czeskiej Pradze, po jej wejściu do auta oznajmił, że nie zamierza odbyć kursu razem z psem. Kobieta zaczęła mu tłumaczyć, że nie może się bez niego obyć i jest jej potrzebny do normalnego funkcjonowania. Mężczyzna nie zamierzał tego słuchać. Jej argumenty nic dla niego nie znaczyły. 

Gdy kobieta powiedziała mu, że jej karta została już obciążona, kierowca zaczął obsypywać ją wyzwiskami i kazał jej wyjść. Przestraszona postanowiła zadzwonić na policję. Gdy mężczyzna to zauważył, wpadł w szał. Wysiadł z auta i wyrzucił z niego najpierw psa, a następnie kobietę. Jakby tego było mało, rzucił niewidomą o ziemię. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy się modlili, by wygrał z chorobą. Niestety, nie żyje aktor znany z największych hitów na TVP, TVN i Polsacie
2. Kim tak naprawdę jest Agnieszka Kotońska z ”Gogglebox”? Widzowie nie mieli pojęcia

Po zgłoszeniu całego zajścia przewoźnik zablokował brutalnego kierowcę. Firma zaproponowała niewidomej kobiecie wszelką możliwą pomoc oraz współpracę przy złożeniu ewentualnych zeznań na policji. Zachowanie kierowcy powinno spotkać się z zasłużonymi konsekwencjami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Mistrz świata w skokach narciarskich wraca do startów. Zobaczymy go już w Rasnovie
  3. Zrobiono je tuż przed śmiercią. Do sieci wyciekło ostatnie zdjęcie ukochanej księcia Harry'ego z przeszłości
  4. Kultowy aktor Polsatu i TVN potrzebował pilnej operacji. Bardzo smutna informacja dla wszystkich fanów
  5. 65-letni gwiazdor serialu na TVN niespodziewanie został ojcem. Zdjęcie ze szpitala rozczula do łez
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

Źródło: RMF24

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News