Tuż po zrobieniu tego zdjęcia jej świat legł w gruzach. Zdiagnozowano u niej terminalnego raka

Tuż po zrobieniu tego zdjęcia jej świat legł w gruzach. Zdiagnozowano u niej terminalnego raka Źródło: facebook

Kobieta dowiedziała się, że zmaga się ze straszną chorobą. Chociaż coraz więcej osób stara się odżywiać zdrowo i unika używek, to niestety rak dotyka nawet młode osoby. Ta dziewczyna również bardzo dbała o swoją dietę, jednak pewnego dnia dowiedziała się, że ma terminalny nowotwór. To był dla niej prawdziwy cios.

Kobieta cieszyła się życiem i była pełna energii, jednak pewnego dnia wszystko się zmieniło. W dzisiejszych czasach nowotwór dotyka niestety coraz więcej osób. Nawet zdrowa dieta i treningi nie gwarantują, że będziemy cieszyć się długim życiem. Przekonała się o tym młoda i piękna kobieta, która na co dzień jest trenerem personalnym. Gdy dowiedziała się, że zmaga się z rakiem, jej życie legło w gruzach. 

Kobieta usłyszała tragiczną wiadomość

Vicky Vess była spełnioną i szczęśliwą osobą. Pracowała w zawodzie, który bardzo lubiła i zawsze była uśmiechnięta oraz pełna energii. Wszędzie było jej pełno, a na jej widok wszyscy reagowali uśmiechem. Młoda kobieta nie traciła czasu i z wigorem spędzała każdy dzień. Nowotwór był dla niej abstrakcją, bowiem na co dzień nie piła, nie paliła, odżywiała się zdrowo, a także trenowała. Wiadomość o tak ciężkiej chorobie była dla niej nie do pomyślenia. 

Nie mogła uwierzyć w diagnozę

Podczas wizyty u lekarza kobieta dowiedziała się, że jest poważnie chora. Okazało się, że Vicky ma raka płuc. Ta diagnoza brzmiała dla niej jak wyrok. Nie mogła uwierzyć w słowa specjalisty i długo nie mogła dojść do siebie. Dla Vicky był to prawdziwy dramat. Poruszona, postanowiła podzielić się swoją historią na Facebooku. Kilka godzin przed usłyszeniem diagnozy wstawiła zdjęcie na którym widać jak ćwiczy na siłowni i jest pełna energii. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To zdjęcie zostało zrobione kilka godzin, zanim zdiagnozowano u mnie raka płuc 4 stopnia. Mam 30 lat, jestem personalnym trenerem, biegam, nie palę i jem zdrowo. Jeśli masz raka, niekoniecznie musisz na zewnątrz wyglądać na chorego. Symptomy mogą być subtelne lub pojawiać się okazjonalnie. Niestety moje symptomy przypominały astmę. Morał tej historii jest taki, że jeśli nie czujesz się dobrze z jakiegokolwiek powodu i nieważne jak błahy może ci się wydać, idź do lekarza, pytaj o wszystko i wracaj aż do chwili, gdy uzyskasz wszystkie odpowiedzi - napisała Vicky.

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody dla żartu powiedział przy ołtarzu „nie”. Nie mógł przewidzieć, do czego doprowadzą jego słowa

2. Lekarz przekazał Monice Miller druzgocącą diagnozę, a ona się popłakała. Jest źle, nie wiadomo, jak to się skończy

Czwarty stopień raka jest niestety bardzo poważnym stadium choroby. Oznacza to, że 30-latka ma bardzo rozwinięty nowotwór, który daje już przerzuty na inne organy. Śmiertelność pacjentów w takim przypadku wynosi aż 99%. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Nikt nie będzie miał emerytury niższej niż 1600 zł". Posłowie walczą o RÓWNĄ EMERYTURĘ dla każdego
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Zakładasz dziecku jednorazowe pieluchy? Kilka niezwykle ważnych faktów, o których powinien wiedzieć każdy rodzic
  4. Ziemniaki w wydaniu "hasselback" podbiły serca milionów i nie bez powodu. Szybki i prosty przepis na niebo w gębie
  5. Nastolatek twierdzi, że po poważnym wypadku był w zaświatach. Mówi, co zobaczył w niebie

źródło: jestpozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News