Weszła do domu i zobaczyła krew na podłodze. Nagranie z ukrytej kamery pokazało wstrząsającą prawdę, musiała od razu działać

Weszła do domu i zobaczyła krew na podłodze. Nagranie z ukrytej kamery pokazało wstrząsającą prawdę, musiała od razu działać Źródło: Daily Mail

25-letnia kobieta wróciła po całym dniu pracy do swojego domu i zobaczyła nietypowy widok. Na podłodze jej mieszkania znajdowała się krew, a ukochany piesek dziwnie się zachowywał. Kiedy zobaczyła nagranie z monitoringu, okazało się, że ledwie kilka minut wcześniej doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kobieta nie miała wyjścia i musiała działać bardzo szybko.

Kobieta mieszkająca w Grimsby w hrabstwie Lincolnshire przeżyła prawdziwe chwile grozy. Kiedy wróciła do domu, jej ukochany piesek miał widoczne problemy z normalnym oddychaniem, a na podłodze znajdowała się krew. Dopiero nagranie z monitoringu dało jej odpowiedź na pytanie co się właściwie stało. Szybka interwencja weterynarza była jedynym rozwiązaniem.

Kobieta znalazła ślady krwi. Potem obejrzała nagranie i zamarła

O ile posiadanie zwierzaka zawsze wiąże się ze wzmożoną ostrożnością, to Stephie Davidson często zostawiała swojego boksera imieniem Bentley samego w domu. Psiak nie sprawiał wielkich problemów, ale 25-latka na wszelki wypadek zamontowała u siebie monitoring, aby móc mieć zachowanie pupila pod kontrolą. Jak się okazało, ta decyzja uratowała życie pieska.

Davidson pewnego dnia wróciła do domu i zauważyła przerażające ślady krwi na swojej podłodze. Podejrzewając, że mogło się stać coś złego, spojrzała na nagranie z kamer. Takiego widoku jednak się nie spodziewała. Okazało się, że jej psiak próbował dostać się do lodówki, a gdy to się udało, zwrócił uwagę na słoik z majonezem. Zwierzę zainteresowane przedmiotem przewróciło go, a potem zaczęło jeść razem ze szklanym opakowaniem, co doprowadziło do jego krwawienia.

- Wróciłam do domu, który wyglądał jak miejsce zbrodni, a Bentley miał krew na pysku - opowiada kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzięki nagraniu udało się uratować zwierzaka

Kobieta wsiadła do samochodu ze swoim pupilem i pojechała wprost do weterynarza, zabierając nagranie z kamery. Dzięki wideo lekarz wiedział jak zareagować i gdzie mogą znajdować się kawałki szkła. Pupil został poddany operacji, która na szczęście skończyła się szczęśliwie.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Przecież on ma dopiero 5 lat. Powalające doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

- Ponieważ film mógł wskazywać dokładną godzinę zdarzenia, weterynarz był w stanie ustalić, gdzie dotarło szkło. Ta kamera jest najlepszą rzeczą, jaką kupiłam. Uratowała Bentleya - opowiada Davidson.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  3. Po 50 latach zajrzał do pudełka, które jego ukochana mama trzymała w zamrażalce. Jego zawartość ścięła go z nóg
  4. Do sieci trafiło nagranie z pogrzebu ojca Rutkowskiego. Nagle wydarzyły się rzeczy, o których mówią media w całym kraju
  5. Wszystko wyszło na jaw. Tak naprawdę Majdan traktuje synów Małgorzaty Rozenek

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News