Kobieta podeszła do stewardessy i powiedziała o swojej chorobie. Natychmiast wyrzucili ją z samolotu

Kobieta podeszła do stewardessy i powiedziała o swojej chorobie. Natychmiast wyrzucili ją z samolotu Źródło: facebook.com

Kobieta została wyrzucona z samolotu z powodu swojej szczerości. Chciała odbyć lot między Buenos Aires a Cardiff, wyznała przed lotem, że zmaga się z chorobą. Linie lotnicze zdecydowały się na pozbycie się jej z pokładu. Jak widać, uczciwość może niekiedy kosztować bardzo dużo.

20-letnia kobieta postanowiła być uczciwa przed lotem i poinformowała stewardessy, że zmaga się z dość ciężką chorobą. Zamiast zapewnić młodej studentce jakieś preferencyjne warunki lotu, linia zdecydowała się skreślić ją z listy pasażerów i nie oddała pieniędzy za bilety lotnicze. Tej podróży z Buenos Aires do Cardiff Meleri Williams nie zapomni już nigdy.

Kobieta zwierzyła się ze swoich problemów. Została wyrzucona z samolotu

Młoda Walijka, która przebywała w Argentynie w ramach wymiany studenckiej ukończyła swój staż nauczycielski i chciała wrócić do domu. Na jej drodze stanęło jednak kilka przeszkód - alergia na orzechy, którą miała od urodzenia, a także obsługa samolotu, która nie chciała jej pomóc i wprost wyprosiła ją z pokładu maszyny. Wystarczyło tylko, że kobieta powiedziała przed lotem, że prosi, aby nie przynosić jej orzechów w ramach poczęstunku, bo może to wywołać reakcję alergiczną. Obsługa stwierdziła, że jej choroba może narazić wszystkich pasażerów na dyskomfort, w związku z czym kazała jej opuścić pokład.

- Moja alergia jest bardzo poważna. W wyniku wstrząsu moje drogi oddechowe mogłyby spuchnąć do tego stopnia, że bym się udusiła - tłumaczy 20-letnia Walijka.

Brytyjka miała co prawda przy sobie leki, ale bała się go brać ze względu na trudne warunki podróży.

- Noszę przy sobie Epipen, ale bałam się wystawiać się na wysokie ryzyko reakcji alergicznej podczas lotu - powiedziała Meleri Williams.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podróż przedłużyła się o 26 godzin

Po opuszczeniu samolotu kobieta szukała pomocy w porcie lotniczym w Buenos Aires i próbowała zarezerwować nowy samolot. Pech chciał, że w każdym serwowane były orzechy. Z braku innej możliwości, Brytyjka spędziła dodatkowe 26 godzin w autobusie, aby opuścić Argentynę i z Brazylii dolecieć do Europy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn

2. Na moment wstrzymał ruch. Nie myślał, że za moment otrzyma kilka ciosów nożem

Skandaliczne zachowanie Aerolineas Argentinas nie przeszło bez echa, ale sama firma wzbrania się przed jakimkolwiek komentarzem. Nie oddano Brytyjce również pieniędzy za bilety na lot, w którym z nie swojej winy nie uczestniczyła.

Najlepsze newsy dnia:

  1. DODATKOWE pieniądze dla osób przed 60. rokiem życia. Mogą otrzymać 470+ od państwa
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Przykry incydent w rodzinie Kamila Durczoka. Syn wyrzuconego z TVN gwiazdora wymierzył mu bolesny cios
  4. Wiadomo już, kiedy będziecie musieli wyciągnąć z szafy zimowe kurtki. Prognoza pogody na najbliższy czas zdołuje wielu
  5. Niestety, media obiegły nagłe, niespodziewane wiadomości. Nie żyje Włodzimierz Mucha

źródło: o2

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News