Wielka Brytania huczy po śmierci Polki. Gdy zbadali martwej kobiecie krew, wszystko stało się jasne

Wielka Brytania huczy po śmierci Polki. Gdy zbadali martwej kobiecie krew, wszystko stało się jasne Źródło: .

Na jednej z plaż w Wielkiej Brytanii została odnaleziona kobieta. Niestety było już za późno na udzielanie jej jakiejkolwiek pomocy. Dopiero badanie jej krwi wyjaśniło tę tajemniczą śmierć.

Kobieta odnaleziona na jednej z plaż Konrwalii, to pochodząca z łodzi Anastazja Zofia Plusa. 22-latka w 2016 roku przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, aby rozpocząć zupełnie nowe życie poza granicami swojej ojczyzny. Kobiecie udało się ułożyć sobie życie na Wyspach i nic nie wskazywało na to, że dojdzie do tak potwornej tragedii.

Tuż przed swoją śmiercią była widziana przez kilku świadków, ale żaden z nich nie zareagował w porę, co mogłoby uchronić ją przed śmiercią. Samo ciało zostało odkryte przez przypadkowego spacerowicza, który początkowo nawet nie wiedział, że znalazł martwą osobę.

Kobieta została znaleziona martwa na jednej z kornwalijskich plaż

W takich sytuacjach jedna z pierwszych myśli, jaka pojawia się w głowie, to możliwy scenariusz samobójstwa. Ciało kobiety zostało znalezione na plaży, u podnóża ogromnego klifu. Było już przykryte piaskiem, który przyniósł wraz ze sobą silny wiatr. Co więcej, 22-latka tuż przed śmiercią usunęła swoje profile z mediów społecznościowych, a także przywróciła swój telefon do ustawień fabrycznych. Wszystko to sugerować mogło, że chciała coś ukryć.

Mimo wszystko, funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą, badali również wszystkie inne tropy. Udało im się nawet ustalić, że kobieta była widziana na klifie przez jednego ze świadków, który zeznał, że absolutnie nie było po niej widać, aby miała zaraz odebrać sobie życie. Dodatkowo nie odnaleziono żadnej notki pożegnalnej, a także nikt z jej bliskich nie spostrzegł, aby 22-latka miała tak poważne problemy, by mogła chcieć się zabić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kolejną dość zaskakującą kwestią, był jej ubiór, a dokładniej to, że oprócz bielizny oraz butów nie miała praktycznie nic na sobie. Z nagrań monitoringu wynika również, że sama udała się na klif, a w całej tragedii nie brały udziału osoby trzecie.

Śledczym udało się również znaleźć leginsy należące od 22-latki, a także jej klucze, które znajdowały się na jednym z luźnych kamieni pod klifem. Mimo wszystko dopiero wyniki badania jej krwi rozjaśniły całą sprawę. Wszystko dlatego, że znaleziono w nich amfetaminę oraz MDMA, czyli ecstasy. Ten drugi narkotyk był w ilościach wręcz toksycznych.

Według specjalistów, Anastazja Zofia Plusa, musiała połknąć ponad 10 tabletek, a fakt, że była rozebrana, wskazuje, że w ten sposób chciała się ochłodzić, ponieważ jej ciało było przegrzane. Dodatkowo, wedle sekcji zwłok, kobieta zmarła na skutek obrażeń, które odniosła na skutek upadku, a rozmieszczenie jej rzeczy wskazuje na to, że nie było to samobójstwo, a tragiczny w skutek wypadek.

Dzisiaj grzeje: 1. Jackowski zapowiedział "chemiczną zagładę" Ziemi. Twierdzi, że jest tylko jeden sposób aby ją powstrzymać
2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

Najprawdopodobniej na skutek zażytych narkotyków osąd kobiety został znacząco zmieniony, przez co nie czuła niebezpieczeństwa w tym, że siedziała na samej krawędzi bardzo kruchego klifu. W pewnym momencie nietrwała skała musiała się ułamać pod jej ciężarem, co poskutkowało tragicznym upadkiem ze znacznej wysokości, a dalej niestety śmiercią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. 7-latce w zastraszającym tempie przybywało siniaków na ciele. Niestety, jej mama za późno pojęła co się dzieje
  4. Gwiazda TVN zmniejszyła piersi? Odważne zdjęcie wywołało lawinę domysłów
  5. Sportowiec miał być wielką gwiazdą, dopiero co zadebiutował! Właśnie znaleziono go martwego w hotelu

źródło: Dailymail

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News