Była partnerka Durczoka napisała o toksycznym związku. Tylko dla osób o mocnych nerwach

Była partnerka Durczoka napisała o toksycznym związku. Tylko dla osób o mocnych nerwach Źródło: TRICOLORS/East News

Julia Oleś związana była z Kamilem Durczokiem. Jak wiadomo z doniesień medialnych, para rozeszła się już jakiś czas temu. Kobieta po rozstaniu zajęła się pisaniem książki. Jej fragmenty pojawiły się w sieci i wywołały ogromne poruszenie. Zawarte zostały w niej informacje dla osób o mocnych nerwach.

Kobieta po rozstaniu ze znanym dziennikarzem skorzystała z pomocy specjalistów. Jak zdradziła, przechodziła wyjątkowo ciężki czas. Odskocznią od problemów było dla niej pisanie. Dziś powoli układa sobie życie na nowo. Niedawno wydana została jej książka "Każdego szkoda". 

Kobieta przeżyła trudne chwile. "Każdego szkoda" zaskakuje 

- Przeżyłam ogrom cierpienia, upokorzeń i łez. Nie mogę uwierzyć, że to się zdarzyło. Byłam współuzależniona - zdradziła Julia Oleś w jednym z wywiadów po rozstaniu z Kamilem Durczokiem. 

Kobieta wydała książkę pod tytułem "Każdego szkoda", która opisuje toksyczny związek młodej kobiety z ministrem. Wiele osób zastanawia się, czy pisząc ją, autorka korzystała z własnych doświadczeń. Fragmenty, które pojawiły się w sieci, mogą budzić niepokój. Przede wszystkim Oleś opowiada historie związane z uzależnieniem od seksu i alkoholu, a także o przemocy wobec młodej kobiety. 

- Był pijany, niezdolny do utrzymania równowagi i skupienia na niej wzroku. Czerwony, spocony, a przede wszystkim wściekły. (...) Nie pyskuj, k**wo!- zaproponował kulturalnie, po czym szarpnął ją za ramię, a drugą ręką wykręcił jej palce u dłoni - można przeczytać fragment książki "Każdego szkoda" na portalu Pudelek. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta szokuje czytelnika na każdej stronie swojej książki

- Oglądamy Wiadomości, a on widzi redaktor Przybylską i mówi „sześć lat temu na balu sylwestrowym u ministra Kowalewskiego, który był jej sąsiadem, rozerwałem jej koronkowe stringi w kiblu. (...) Opowiada kiedy, z kim, ile razy, na której imprezie, na której stacji benzynowej, mimo że mu mówię, że nie chcę tego słuchać - czytamy w zamieszczonych w sieci fragmentach książki. 

W zamieszczonych w sieci fragmentach książki można przeczytać także na temat życia erotycznego skorumpowanego ministra. Przechwala się, z jakim znanymi gwiazdami uprawiał seks. Julia Oleś w rozmowie z "Faktem" zdradziła kulisy powstawiania "Każdego szkoda". 

Dzisiaj grzeje: 1. Była żona Jacka Kurskiego przerwała milczenie. Ujawniła ostre kulisy ich rozwodu

2. Koszmar rodziny Stuhrów. Syn aktora otrzymuje straszne wiadomości

- Książka powstała rok temu, ale dopiero teraz odważyłam się ją wydać. Wcześniej atmosfera medialna była zbyt napięta i nie miałam siły się z nią mierzyć. Inspiracją były dla mnie moje przyjaciółki i historie, które wspólnie przeżyłyśmy na przestrzeni ostatnich lat. "Każdego szkoda" to pean na cześć damskiej przyjaźni. I opowieść o tym, że przyjaciele czasem ratują nam życie. Chciałabym, żeby ta historia była źródłem siły dla każdego, komu się wydaje, że znalazł się w sytuacji bez wyjścia. Zwłaszcza kobietom, które tkwią w toksycznych związkach i nie mają siły się z nich uwolni - zdradziła autorka. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Justyna Żyła odpowiedziała na mocny wpis męża. Szybko usunęła swoją wiadomość, ale w internecie nic nie ginie
  2. Bezdomna kobieta poprosiła Zbigniewa Wodeckiego o jedzenie. Nieprawdopodobny gest artysty poruszy każdego
  3. Co się dzieje z Tymoteuszem Szydło? Nagle zapadł się pod ziemię
  4. Nie żyje prawdziwa legenda, druzgocąca strata. Gwiazdy i rodzina w żałobie
  5. Tadeusz Rydzyk w ciężkiej żałobie. Opublikowano oświadczenie, jest załamany
  6. Cezary Żak i Katarzyna Żak rozwodzą się? Jest oficjalne oświadczenie aktora

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News