Ma piękną twarz, ale ciało wzbudza wiele kontrowersji. Niektórzy uważają, że wygląda po prostu śmiesznie

Ma piękną twarz, ale ciało wzbudza wiele kontrowersji. Niektórzy uważają, że wygląda po prostu śmiesznie Źródło: Instagram / DREAM GIRL

Kobieta ma piękną twarz, jednak jej ciało wywołuje gigantyczne kontrowersje. Wszystko przez operacje plastyczne, które przeszła. Zdaniem wielu internautów wygląda śmiesznie, a na pewno daleko jej od naturalności.

Kobieta chciała być niezwykle piękna, a aby osiągnąć zadowalający ją efekt, poddała się dziesiątkom zabiegów medycyny estetycznej. Zrobiła sobie też kilka operacji, w tym m.in. powiększyła biust oraz pupę. Ma teraz - przynajmniej w teorii - "idealne" wymiary ciała. Jak twierdzi - dopiero teraz szaleją za nią mężczyźni, którzy nieustannie wysyłają jej prywatne wiadomości, prosząc o spotkanie. 

Wielu internautów uważa jednak, że Mandy wygląda śmiesznie. Jest sztuczna i przypomina lalkę. To z pewnością bardzo przykre słowa, które "Dream Girl" puszcza jednak mimo uszu.

Kobieta ma piękną twarz i śmieszne ciało

Mandy Blanco to "Dream Girl", o której rozpisują się dzisiaj głównie zagraniczne tabloidy. Wielu nie może uwierzyć w fakt, że dziewczyna, która znana jest dzięki swojej nietypowej urodzie, zgromadziła aż 800 tys. lajków na profilach społecznościowych. Jej Instagram jest oblegany przez fanów. Większość wchodzi jednak na profil zaledwie na kilka minut, aby tylko rzucić okiem na oryginalne kształty Mandy, które ich zdaniem są śmieszne. Użytkownicy sieci zupełnie nie rozumieją fenomenu dziewczyny.

 - Jak ona może się komukolwiek podobać? - pytają.

Zdaniem Mandy jej ciało jest seksowne. Uważa, że wygląda dzisiaj niemal jak bogini. Twierdzi, że inni urągają jej tylko dlatego, że są zazdrośni. Jak wskazuje - krytykę słyszy głównie od kobiet, które też chciałyby mieć tak "idealne" ciało jak ona, ale zwyczajnie nie mają odwagi, aby poddać się operacjom lub po prostu je na to nie stać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przykładowe komentarze internautów dziwią

Mandy przez jednych nazywana "wybrykiem natury", a przez innych "Dream Girl", ma jednak o wiele więcej fanów swojej urody, niż mogłoby się pozornie wydawać. Przykładowe komentarze to potwierdzają.

 - Jesteś piękna. Jesteś moim marzeniem - napisał mężczyzna.

 - Kocham Cię. Błagam, ożeń się ze mną. Podaruję Ci księżyc - obiecuje ktoś inny.

 - Masz idealne ciało - czytamy.

Dzisiaj Mandy, dzięki swojej popularności, jest bardzo bogata i współpracuje z licznymi markami, które promuje na Instagramie.

Fot. Instagram / DREAM GIRL

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. 12-letni Dawid nie żyje. Powiedziano matce, że się utopił, ale ta odkryła przerażającą prawdę
  4. Gdy 19-latkę gwałcił jedenasty mężczyzna, nie miała już sił. Ale to jeszcze nie był koniec gwałtu
  5. Ekspert zdradził, dlaczego jego zdaniem ojciec zamordował Dawidka. Powód jest więcej niż przerażający
  6. Oniemiejecie. To jak będzie wyglądał grób ojca Dawida jest tajemnicą - i nie bez powodu
  7. Nie żyje najbardziej samotny człowiek świata. Przez 11 lat nikt nie zauważył jego śmierci

Źródło: Popularne

Następny artykuł