Kobieta obudziła się w szpitalu
Pixabay/Parentingupstream
Irmina Jach - 18 Maja 2020

Kobieta obudziła się w szpitalu po operacji. Gdy otworzyła oczy, zobaczyła, co się dzieje i zamarła

Kobieta, która przeszła operację w brytyjskim Royal Derby Hospital, po przebudzeniu przeżyła chwile grozy. Przy jej łóżku siedział nieoczekiwany gość. Za rękę trzymał ją mężczyzna, który prześladował ją przez kilka miesięcy.

Kobieta z Wielkiej Brytanii przez kilka miesięcy przeżywała traumę związaną z prześladowaniem ze strony mężczyzny z angielskich przedmieść Alvaston. 35-letni Craig Smith, były partner kobiety, przez cztery miesiące nękał ją telefonami z pogróżkami. Kiedy dowiedział się, że Brytyjka przebywa w szpitalu, postanowił złożyć jej wizytę.

Zwierzę było porzuconeZnalazł przy drodze maleńkiego pieska. Szybko okazało się, że popełnił wielki błąd i zabrał do domu zupełnie inne zwierzęCzytaj dalej

Kobieta obudzona po operacji przeżyła chwile grozy

Kobieta przebywała w szpitalu Royal Derby Hospital, gdzie przeszła operację. Po przebudzeniu zobaczyła, że jej prześladowca siedzi obok szpitalnego łóżka i trzyma ją za rękę. Mężczyzna widząc, że ofiara się obudziła, postanowił uciec ze szpitala.

Portal Derby Telegraph donosi, że prześladowca w 2017 roku uzyskał zakaz zbliżania się do ofiary. Zdołał jednak przekonać personel szpitala, że jest jej bratem, dzięki czemu bez problemu dostał się do sali, w której przebywała kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

syn nadchodzący dramatSpojrzała na zdjęcia synka i zamarła. Było na nich widać chorobę i nadchodzący dramatCzytaj dalej

Prześladowca usłyszał wyrok

Po 15 miesiącach aresztu prześladowca stanął przed sądem. Podczas procesu kobieta opowiedziała o traumie i cierpieniu związanych z miesiącami prześladowań. Jej relacja udowodniła, jak wielki wpływ na jej życie miały działania stalkera.

- Okna i drzwi w moim domu są zawsze zamknięte, nawet latem. W pracy również zamykam drzwi - otwieram je tylko wtedy, kiedy muszę wpuścić do środka klientów - mówiła Brytyjka.

Przez cztery miesiące kobieta nieustannie otrzymywała od prześladowcy liczne pogróżki. Mężczyzna śledził ją na ulicy i odwiedzał w pracy i w domu. Jej codzienne funkcjonowanie opierało się na ciągłym unikaniu niebezpieczeństwa.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyje gwiazda największych hitów lat 80. i 90. Tragiczne wieści o śmierci aktora nagle obiegły media

2. Krzyki 35-letniej kobiety słychać było całą noc. Nikt jej nie pomógł, doszło do tragedii

- Jadę za tobą niebieską furgonetką - brzmiała jedna z wiadomości, które kobieta otrzymywała od swojego oprawcy.

Nękanie zostawiło piętno również na 12-letniej córce kobiety. Dziewczynka żyła w ciągłym strachu, przekonana, że stalker wróci do swoich działań. Przebywanie w domu samotnie i zabawa w ogrodzie stały się dla niej niemożliwe.

- Przez okres od kwietnia do sierpnia sprawiałeś, że życie ofiary stawało się nieszczęśliwe - tymi słowami zwróciła się do oskarżonego sędzia, Nirmal Shant QC.

Nad Brytyjczykiem ciąży 15 wyroków skazujących za 23 poprzednie przestępstwa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Na toczeń może zachorować każdy z nas. Dobrze jest znać jego objawy
  2. Z ostatniej chwili. Gwiazdor aresztowany przez policję. Wyszedł z kwarantanny i pobił kobietę
  3. Minister Emilewicz wygadała się. Powiedziała, co może stać się w Polsce po 15 czerwca
  4. Salony fryzjerskie od dziś są znów otwarte. Wizyty będą wyglądały jednak zupełnie inaczej, trzeba wiedzieć
  5. Justyna Żyła szuka męża. Wrzuciła nawet specjalne ogłoszenie, ma specjalne wymagania
  6. Woda po ogórkach kiszonych jest cenna. Ale wszyscy zapomnieli o mocy wody po ogórkach konserwowych

Tata - przerażająca prawdaMiał być najmłodszym tatą na świecie. Niestety, na jaw wyszła powalająca prawda o matce, sytuacja jest dramatycznaCzytaj dalej

Źródło: Mirror

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News