Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje

Kiedyś nazywano ją najbrzydszą kobietą świata. Internauci oniemieli słysząc czym się dzisiaj zajmuje Źródło: instagram/littlelizziev/

Kobieta została nazwana najbrzydszą na świecie. Choć nie ma żadnego wpływu na swój wygląd, wciąż spływa na nią prawdziwe morze hejtu. Ona postanowiła jednak stawić czoła wyzwaniu i dziś zajmuje się czymś niebywałym.

Kobieta, o której chcemy wam opowiedzieć, nie ma łatwego życia. Od urodzenia zmaga się z poważną chorobą, która ma znaczący wpływ na jej wygląd, co z kolei przekłada się na życie codzienne. Choć ona sama stara się normalnie funkcjonować, przypadkowe osoby nieustannie wytykają jej problemy zdrowotne. Niesamowite, co postanowiła z tym zrobić. 

Kobieta została nazwana najbrzydszą na świecie 

Słysząc historię Lizzie aż trudno uwierzyć, że nie którzy potrafią mieć w sobie tyle zawiści. Velasquez ma 30 lat, mieszka w Stanach Zjednoczonych i na co dzień prowadzi swój kanał w serwisie YouTube. Wszyscy jednak skupiają się nie na treściach, jakie tam pokazuje, a na jej wyglądzie. Nie da się nie zauważyć, że Lizzie wygląda zupełnie inaczej niż inne kobiety, a wszystko za sprawą poważnej wady genetycznej, z którą przyszło jej się zmierzyć. 

Choć ma zaledwie 30 lat, wygląda na o wiele starszą. Jej twarz pokryta jest zmarszczkami i co więcej, nawet gdyby zjadła najbardziej kaloryczny posiłek nie jest w stanie przytyć. Wizerunek kobiety odstrasza innych, a swego czasu zyskała nawet koszmarne miano "najbrzydszej kobiety na świecie". Internauci, czy przechodnie spotykający ją na ulicy nie szczędzą słów, wprost nazywając ja odrażającą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Trudno uwierzyć czym się dziś zajmuje 

Nie ma dnia, by Lizzie nie wysłuchiwała przykrych słów pod swoim adresem, jednak pewnego razu, gdy szala goryczy się przelała ona nie zamierzała chować głowy w piasek tylko stawić czoła wyzwaniu. Wie, że nie jest w stanie zmienić swojego wyglądu, dlatego od tego czasu zupełnie nie przejmuje się obraźliwymi komentarzami. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona słyszała straszliwe krzyki z garażu. Prawie zemdlała, gdy odkryła największy sekret męża

2. Emeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Ponadto, za pośrednictwem swojego Instagrama zajmuje się przekazywaniem dobrej energii i motywacją do akceptacji samego siebie. Jej profil śledzi ponad 600 tysięcy osób i to właśnie im kobieta chce pokazać, jak ważna jest empatia względem drugiego człowieka. Śmiało można stwierdzić, że stała się prawdziwym guru motywacyjnym, co niezwykle podoba się jej obserwatorom, którzy są pod ogromnym wrażeniem siły, jaka od niej bije.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Małżeństwo Alicji Majewskiej rozpadło się w przykrych okolicznościach. Gdy były mąż zachorował, i tak wyciągnęła do niego pomocną dłoń
  2. 500 plus nie zdało egzaminu. Polacy nie będą już dostawać pieniędzy do rąk
  3. Upokarzająca wpadka przyjaciela państwa młodych. Zrobił z siebie pośmiewisko, jednak najgorsze stało się chwilę później [WIDEO]
  4. Ogromny cios dla fanów. Jedna z najważniejszych gwiazd zrezygnowała z występu w Sylwestra, powód jest wstrząsający
  5. Fatalne wiadomości, zmarł uwielbiany aktor znany z serialu na TVP. Przegrał długą walkę z ciężką chorobą   

Źródło: instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News