Roztrzęsiona kobieta ukradkiem podała recepcjonistce kartkę. Przeczytała ją i przeraziła się, ale liczyła się każda sekunda

Roztrzęsiona kobieta ukradkiem podała recepcjonistce kartkę. Przeczytała ją i przeraziła się, ale liczyła się każda sekunda Źródło: facebook/Sharing is Caring /

Kobieta podeszła do recepcjonistki i wręczyła jej niewielkie skrawek papieru, była niezwykle roztrzęsiona. Nikt nie podejrzewał, że po kilku minutach w budynku dojdzie do czegoś takiego.

Pewna kobieta, choć wiele ryzykowała, postanowiła nie zwlekać dłużej i poinformować kogoś o horrorze, z którym się zmagała. Musiała być jednak bardzo uważna, bowiem jak się później okazało, mogła nawet stracić życie. Te kilka zdań, które zapisała na karteczce, na zawsze zapadną w pamięci recepcjonistce.  

Roztrzęsiona kobieta podała recepcjonistce kawałek kartki 

Wszystko działo się w maju 2018 roku w lecznicy dla zwierząt w USA. Do placówki przyjechała Caroline Reichle, która była bardzo roztrzęsiona i nie była w stanie tego ukryć. Do sieci trafiło nagranie z monitoringu budynku, na którym widać, jak młoda kobieta najpierw przechodzi obok recepcji, wchodząc do jednego z pomieszczeń. 

Wraca już chwilę później i wyraźnie zestresowana podchodzi do recepcjonistki, ukradkiem wręczając jej kartkę. Pracownica była zmieszana, bowiem w pierwszej chwili nie rozumiała, co to wszystko ma oznaczać. Tymczasem Caroline pospiesznie się od niej oddaliła, a recepcjonistka nie zwlekając ani chwili, rozłożyła liścik i nie mogła uwierzyć w to, co tam przeczytała. Okazało się, że była to wiadomość, w której klientka lecznicy dosłownie wołała o pomoc. 

- WEZWIJ POLICJE! Mój chłopak grozi mi. Ma broń. Nic mu nie mów - widniało na liściku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Liczyła się każda sekunda. Porażająca prawda wyszła na jaw 

Recepcjonistka wiedząc, że nie ma chwili do stracenia, zadzwoniła na policję, a przybyłe na miejsce służby szybko skierowały swoje kroki w stronę chłopaka Caroline, Jeremiego Floyda. Od razu potwierdziło się, że mężczyzna miał przy sobie broń. 

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu

2. Przecież on ma dopiero 5 lat. Powalające doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

W czasie przesłuchania przerażonej kobiety, okazało się, że dwa dni wcześniej została przez niego pobita, a do dnia wizyty w lecznicy była więziona. Cudem udało jej się przekonać partnera, że musi udać się z psem do weterynarza, a ten zgodził się tylko pod warunkiem, że pojedzie wraz z nią. Groził jej, że gdy wezwie pomoc, od razu ją zabije. Na szczęście służby zadziałały bardzo szybko i zatrzymały niebezpiecznego mężczyznę. Usłyszał zarzuty pobicia, napaści z użyciem broni palnej oraz bezprawnego pozbawienia wolności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Będzie zabawa. Wiemy, ile Tadeusz Rydzyk zapłacił za organizację hucznych urodzin Radio Maryja
  3. Para prezydencka odwiedziła polskie sześcioraczki. Agata Duda zwróciła na siebie uwagę wszystkich, tym razem nie chodzi o strój
  4. Ukryta kamera uchwyciła moment, w którym kot dobitnie pokazuje co myśli o psie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, niesamowita reakcja
  5. Mąż przedstawił żonie tak niemoralną zachciankę, że włosy stają dęba. Zgodziła się ze strachu

Źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News