Popularny drink wypalił jej dziurę w brzuchu. Popełniła błąd, za który cierpieć będzie do końca życia

Popularny drink wypalił jej dziurę w brzuchu. Popełniła błąd, za który cierpieć będzie do końca życia Źródło: unsplash/Michael Discenza/

Kobieta świetnie bawiła się z koleżankami, niestety jednak tylko do czasu. Gdy wypiła popularny drink, poczuła potworny ból. Była przekonana, że właśnie umiera, a to, do czego rzeczywiście doszło, jest równie druzgoczące.

Kobieta wybrała się na przyjemny wieczór z przyjaciółkami, świętując urodziny jednej z nich. Impreza zapowiadała się pozytywnie i nikt nie był w stanie przewidzieć, że już na samym początku dojdzie do tak potwornej tragedii. Jeden, na pozór niewinny drink, zaważył o jej losie. Do końca życia będzie zmagać się z poważnymi problemami. 

Kobieta wypiła popularny drink, który wypalił jej dziurę w brzuchu

Wszystko stało się, gdy 45-letnia Stacey Wagers z Florydy świętowała urodziny koleżanki. Grupa szalonych dziewczyn nie wyobrażała sobie tego wieczoru bez alkoholu, dlatego swoje kroki od razu skierowały w kierunku baru. Tam Amerykanka postanowiła zamówić niezwykle efektowny, popularny drink z ciekłym azotem.

Unosząca się nad alkoholem mgiełka nie tylko robiła wrażenie, ale również sprawiała, że temperatura drinka mogła dochodzić nawet do -200 stopni Celsjusza. Stacey wypiła go bez większego zastanowienia i w tej samej chwili poczuła "eksplozję w klatce piersiowej" i potworny, przeszywający ból. Była pewna, że umiera. Minęło kilka chwil, a 45-latka znalazła się w szpitalu, gdzie lekarze rozpoczęli walkę nie tylko o jej zdrowie, ale i życie. Wówczas okazało się, że drink niemal dosłownie wypalił jej w brzuchu dziurę, a Amerykanka cudem uniknęła najgorszego. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Będzie cierpieć do końca życia 

Dopiero po wielkiej tragedii kobieta została poinformowana, że popełniła karygodny błąd - wypiła drink zbyt szybko. Powinna zaczekać aż mgiełka opadnie, a ponieważ tego nie zrobiła, azot nie miał drogi ujścia i uszkodził narządy wewnętrzne. Stacey już do końca życia będzie miała problemy z trawieniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało

2. TVN opublikował ważny apel dla Polaków. Można stracić ogromne pieniądze, nawet ponad 300 tysięcy złotych

Dopiero teraz postanowiła złożyć pozew przeciw Don CeSar Hotel, gdzie doszło do tragedii twierdząc, że nikt z pracowników nie poinformował jej wówczas, jak powinna obchodzić się z drinkiem. 

- Nastąpiła znaczna utrata wagi, bo nie mogła normalnie jeść. Konieczna była też operacja metodą laparoskopową, by zdrapać martwą tkankę z uszkodzonych organów wewnętrznych - powiedział Adam Brum, prawnik 45-latki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Legendarny polski muzyk wyskoczył z okna mając 29 lat. Był niewidomy. Do dziś opłakują go tysiące fanów
  3. Mamie powiedziano, że 4-letni niepełnosprawny syn spadł ze schodów. Kiedy byli sami, powiedział jej trzy słowa, po których wstrzymała oddech
  4. Umawiali się na seksualne sesje z uczniami, wyjeżdżali na orgie do Niemiec. Polski supergwiazdor zdradził prawdę o znajomych księżach
  5. Roksana Węgiel będzie musiała zawiesić karierę? Wszystko przez informację o ciąży, która pojawiła się w rodzinie, jej mama zabiera głos

Źródło: radio zet 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News