Kobieta pomyłkowo wysłała SMS na zły numer. Za nic nie mogła przewidzieć wydarzeń, które wydarzyły się chwilę później

Kobieta pomyłkowo wysłała SMS na zły numer. Za nic nie mogła przewidzieć wydarzeń, które wydarzyły się chwilę później Źródło: Unsplash John Tuesday

Kobieta przez przypadek wysłała SMS na zły numer. To, co wydarzyło się później przeszło jej najśmielsze oczekiwania. Czasem przez pomyłkę mogą stać się niesamowite rzeczy.

Kobieta popełniła błąd i wysłała wiadomość na zły numer telefonu. Nikt nie mógł przewidzieć, jakie konsekwencje będzie to miało w przyszłości. Dzięki temu niefortunnemu wydarzeniu doszło do niespodziewanego obrotu sprawy.

Kobieta pomyliła numery 

Kobieta chciała napisać wiadomość do przyjaciela rodziny, ale przez przypadek pomyliła numery. Abby Fink na długo zapamięta swój błąd, bo przez niego musiała ponieść niespodziewane konsekwencje. Czasami takie sytuacje owocują czymś pozytywnym, a właśnie tak było w tym przypadku. 

Mężczyzna, który otrzymał SMS od nieznajomej, początkowo był mocno zdziwiony, ale kiedy zrozumiał, o co chodzi, postanowił pomóc kobiecie. Ta historia jest pięknym świadectwem ludzkiej empatii i bezinteresowności w pomaganiu drugiemu człowiekowi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowy przyjaciel rodziny 

Sytuacja z Phoenix w USA pokazuje, że czasem przypadkowe wydarzenia w naszym życiu, mogą okazać się chwilami o szczególnym znaczeniu. Abby Fink myślała, że pisze SMS do przyjaciela, a okazało się, że przez błędny numer wiadomość dotarła do Billa. 

- Cześć, bracie Jakemanie, tu siostra Fink, jutro przynosimy ci obiad. Zastanawiam się, jaka godzina byłaby najlepsza - brzmiały słowa Fink skierowane do ojca 4-letniego Noaha, który walczy o życie. 

Kiedy nieznajomy zorientował się, o co chodzi w całej sytuacji, zaoferował swoją pomoc. Poprosił swoich znajomych na Facebooku o przesłanie upominków i kartek do chorego chłopca. Odezwał się również do organizacji, która wyrażała chęć wsparcia dziecka. Bill postanowił także odwiedzić Noaha. 

- Powiedziałam Billowi tak: "Nie wiem, czy wierzysz w Boga czy nie, ale ja wierzę, że zostałeś przysłany, by pomóc tej rodzinie". Powiedziałam też, że dla mnie jest aniołem - powiedziała Abby Fink, która zrozumiała, że przez pomyłkę udało jej się znaleźć kolejną życzliwą osobę, która pomoże 4-letniemu choremu. 

Dzisiaj grzeje: 1.  Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

To, w jaki sposób Bill zareagował na przypadkowy SMS świadczy o tym, jak wspaniałym i pełnym empatii jest człowiekiem. Ta historia być może podbuduje niektóre osoby, które przestały już wierzyć w to, że istnieje na tym świecie dobro. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dadzą nawet 110 tys. zł. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Sąsiedzi myśleli, że jest idealnym mężem i tatą. Teraz cała Polska dowiedziała się, jaki z niego chory bydlak
  4. Emilia dzień przed swoim ślubem dostała okresu. Następnego dnia wszystkich gości weselnych zamurowało na jej widok
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje

Źródło: o2

Następny artykuł