Brzuch kobiety rósł w nieskończoność. Lekarz zrobił jej USG i stanął jak wryty, pilnie pobiegł po pomoc

Brzuch kobiety rósł w nieskończoność. Lekarz zrobił jej USG i stanął jak wryty, pilnie pobiegł po pomoc Źródło: Pa Gozar Con Afro Facebook.com

Kobieta stała się prawdziwą sensacją na skalę krajową. Jej historia została opisana w wielu gazetach i trudno uwierzyć w to, co jej się przydarzyło. Kiedy jej brzuch zaczął rosnąć nieco szybciej niż zakładała podejrzewała, że coś może być na rzeczy, ale słysząc wynik USG przeprowadzonego przez opiekującego się nią lekarza mogła przeżyć spory szok.

Kobieta na pewno była zaskoczona wieściami przekazanymi przez swojego lekarza. On sam także nie ukrywał, że to niezwykle rzadka sytuacja i w związku z ryzykiem jakie się pojawiło zdecydował się na zaproponowanie jej nietypowej opcji. Po latach kobieta na pewno cieszy się, że jej nie przyjęła.

Mąż kobiety nie spodziewał się, że sprawy przybiorą taki obrót

Kobieta wraz ze swoim ukochanym była świetną mamą dla ich jedynego dziecka, lecz wspólnie zadecydowali o tym, iż marzą o dalszym powiększeniu rodziny. Niestety w wyniku komplikacji zajście w kolejną ciąże było bardzo trudne i dlatego kobieta zdecydowała się na skorzystanie z pomocy lekarzy. Bobbi McCaughey miała poważne problemy hormonalne i musiała leczyć się pod czujnym okiem endokrynologa. Dopiero terapia ta pozwoliła im na sprowadzenie na świat kolejnego potomka. Nie mogli spodziewać się jak wyjątkowy będzie dla nich 1997 rok i jak wyjątkowe wieści przekaże im lekarz prowadzący terapię kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Brzuch kobiety rósł w nieskończoność

Lekarz przeprowadził USG i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Okazało się, że rodzina McCaughey powiększy się nie o jednego nowego członka, ale aż o 7 nowych istnień. Widząc wyniki badania stanął jak wryty i pilnie pobiegł po pomoc swoich kolegów. Ciąża taka bowiem to ogromne zagrożenie nie tylko dla dzieci, ale także dla matki. Fachowcy przekazali jej, że nawet w przypadku, gdy urodzi wszystkie dzieci żywe może okazać się, iż większość cierpi na różnego rodzaju choroby. Zaproponowali kobiecie częściową aborcję, jednak z racji swojej wiary Bobbi odmówiła i zdecydowała się donosić ciąże do końca, a ta nie była łatwa. Jej brzuch rósł w nieskończoność i stał się dla niej sporym utrapieniem. Będąc w 9. tygodniu ciąży nie była w stanie samodzielnie podnieść się z łóżka.

Dzisiaj grzeje: 1. Rozporządzenie pojawiło się w ostatniej chwili. Rząd potwierdził podtrzymanie zakazu

2. Kamil Durczok prosi o wsparcie. Stan zdrowia dziennikarza uległ nagłemu pogorszeniu

Sprowadzili na świat siedem zdrowych niemowląt

Kobieta urodziła 7 dzieci i żadne z nich wbrew wcześniejszym przewidywaniom nie cierpiało z powodu problemów zdrowotnych. Nietypowa ciąża kobiety oraz urocze siedmioraczki z miejsca stały się sensacją i wiadomości na temat niesamowitych narodzin obiegły cały kraj. Dzięki rozgłosowi rodzina zyskała niezbędną pomoc. Opieka nad 7 maluchami nie należy do najłatwiejszych, a do tego wiąże się z wysokimi kosztami. Niemowlaki zużywać miały około 170 pieluch tygodniowo, a pomoc niań okazała się nieoceniona i wręcz niezbędna. Jednorazowo potrafiło zajmować się nimi aż 5 osób, a dzieci - teraz już jako dorosłe osoby - wspominają swój dom jako pełen gwaru i śmiechu.

Źródło: Pa Gozar Con Afro / Facebook.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Banknot 10 zł jest właśnie niewyobrażalnie cenny w Biedronce. Bardziej niż kiedykolwiek
  2. Rywal Kamila Stocha rzucił mu wyzwanie. Buńczuczna deklaracja skoczka
  3. Kobieta od 22 lat trzyma swojego martwego syna w piwnicy i codziennie otwiera trumnę. Powód jest zatrważający, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Lada dzień Polacy dostaną po nawet 4200 złotych "na głowę"? Wystarczy, że zostanie spełniony jeden warunek
  5. Przez 3-miesiące jadł tylko w McDonaldzie. Efektu nikt nie mógł przewidzieć, jego obecny wygląd odbiera mowę
  6. Niewyobrażalny skandal z udziałem TVP. Nie mieści się w głowie, kogo zaatakowali

Źródło: Podaj.to

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News