Bezdomny zwrócił kobiecie zagubioną torebkę, w której było 1500 zł. Ale tego jak go potraktowała, nie mógł przewidzieć

Bezdomny zwrócił kobiecie zagubioną torebkę, w której było 1500 zł. Ale tego jak go potraktowała, nie mógł przewidzieć Źródło: facebook.com

Kobieta pewnego dnia zgubiła torebkę, w której znajdował się majątek. Telefon, dokumenty i równowartość 1500 złotych były dużą stratą, z którą 20-latka nie mogła się pogodzić. Torbę znalazł bezdomny, który nie chciał od kobiety nic w zamian, lecz nie spodziewał się jej reakcji.

Kobieta była pewnego wieczora ze swoimi znajomymi w pubie. Wracając do domu pod wpływem alkoholu, zostawiła na przystanku autobusowym torebkę. Kiedy zaczęła się już godzić się z utratą telefonu, dokumentów i równowartości 1500 złotych, na jej drodze stanął bezdomny, który odnalazł zgubę. Reakcja 20-latki sprawiła, że mężczyzna nie mógł ukryć swojego wzruszenia.

Kobieta zgubiła torebkę. Pomógł jej bezdomny

Do zdarzeń doszło w mieście Bolton. 20-letnia Daisy Owen, która zgłosiła zaginięcie przedmiotów na policji, przez dwa dni chodziła smutna i przerażona. Wkrótce zapukali do niej znajomi, którzy powiedzieli, że niejaki Paul Kalderbank skontaktował się z nimi i pytał, czy znają właścicielkę torby. Mężczyzna przez dwa dni chodził po Bolton ze zdjęciem kobiety, które znalazł w jej torebce i pytał przechodniów, jak może skontaktować się z kobietą.

- Jestem uczciwym mężczyzną, chciałem tylko zwrócić torbę tej dziewczynie. Oczywiście bardzo ostrożnie przesłuchiwałem ludzi, ponieważ od razu okazali się albo „właścicielami”, albo „dobrymi przyjaciółmi właściciela. Ale udało mi się znaleźć tych, którzy naprawdę znali właścicielkę torby, i dzięki nim mogła ją odebrać - mówi bezdomny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Właścicielka torebki postanowiła się odwdzięczyć

Kanderbank, który mógł przywłaszczyć torbę, nie chciał od kobiety żadnych pieniędzy za pomoc. Uważał, że robi to, co słuszne i że jej zguba mogła ją kosztować bardzo wiele. Daisy tak bardzo wzruszyła się jego postawą, że postanowiła mu pomóc.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje żona słynnego aktora. Zamordował ją własny syn
2. Polka zamordowana. Jej mąż także, tragiczne informacje

Kobieta opisała całą sprawę na swoim Facebooku i zaczęła akcję zbierania odzieży i pożywienia dla bezdomnego. Ponieważ ta akcja poskutkowała, 20-latka jeszcze bardziej chce się odwdzięczyć i obecnie zbiera pieniądze na dom dla swojego bohatera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Makabryczne testy w niemieckim laboratorium. Wysokość grzywny ZAŁAMUJE
  2. Danuta Wałęsa tym razem przesadziła. Jednym zdaniem rozwścieczyła miliony Polaków. To zabolało
  3. Zjadła obiad w restauracji Magdy Gessler i odkryła wielkie oszustwo na rachunku. Wykazała je i nie straciła ogromnych pieniędzy
  4. Wielkie gratulacje! Poszła na grzyby, znalazła najcenniejszy "okaz", który zmieni jej życie na zawsze
  5. Gwiazdor disco polo ożenił się i zorganizował kipiące przepychem wesele. Gdy pokazał zdjęcie żony, fanom opadły szczęki

Źródło:  Webniusy

Następny artykuł