Młoda kobieta zaprosiła bezdomnego, by podzielić się z nim posiłkiem. Ale nie mogła przewidzieć, jak to się skończy

Młoda kobieta zaprosiła bezdomnego, by podzielić się z nim posiłkiem. Ale nie mogła przewidzieć, jak to się skończy Źródło: facebook/casey_fischer/

Kobieta okazała wielkie serce, bezinteresownie pomagając bezdomnemu. Zaoferowała posiłek, którego tak potrzebował. Nie mogła jednak przewidzieć, że ich spotkanie skończy się w taki sposób.

Młoda kobieta od zawsze uważała, że nie należy oceniać książki po okładce, a więc i bezdomnych nie uważała za gorszy gatunek człowieka. Kiedy więc spotkała jednego z nich, nie zastanawiała się ani minuty i od razu zaoferowała wsparcie. Czuła dumę, że mogła choć w tak niewielkim stopniu mu pomóc. Wtedy wydarzyło się coś nieprawdopodobnego. 

Młoda kobieta podzieliła się z bezdomnym jedzeniem 

Casey Fisher starała się każdemu tłumaczyć, że bezdomność nie jest niczyim świadomym wyborem i niekoniecznie musi oznaczać, że ten, kto znalazł się na ulicy, dopuścił się czegoś potwornego. Gdy pewnego razu siedziała w kawiarni, zobaczyła żebraka, na którego przechodnie patrzyli z pogardą i skąpili mu mu drobnych, od razu postanowiła mu pomóc. Zaprosiła go do stolika i zaoferowała mu kawę oraz bajgla.

Mężczyzna imieniem Chris był w szoku, bo jeszcze nigdy nie zdarzyło mu się, by ktoś się tak wobec niego zachował. Nieśmiało przystał więc na propozycję, przyjął poczęstunek i spędził z kobietą kilka miłych chwil. W międzyczasie opowiedział, że to narkotyki doprowadziły go do bezdomności i że bardzo żałuje. Zdradził również, że zawsze chciał być dla swojej mamy idealnym synem i choć ta zmarła kilka lat temu, wciąż go to dręczyło. W pewnym momencie kobieta zdała sobie sprawę, że musi opuścić bezdomnego, spieszyła się bowiem na zajęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie mogła przewidzieć, jak to się skończy 

Casey właśnie chciała odejść od stolika, gdy bezdomny poprosił ją, by została jeszcze chwilę. Zerwał kawałek papieru, zaczął coś na nim pisać. Po chwili wcisnął w dłoń kobiety niewielki liścik i przeprosił za brzydki charakter pisma. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 29-letnia polska bizneswomen. Zmarła w skutek choroby nowotworowej
2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

W końcu każde z nich poszło w swoją stronę, a Fisher dopiero po chwili rozwinęła karteczkę. Nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy odczytała krótki zapisek. Chris zdradził w nim, że planował tego dnia popełnić samobójstwo, jednak dzięki Casey nie zamierza tego robić. 

- Chciałem się dziś zabić. Dzięki Tobie już nie chcę. Dziękuję Ci, przepiękny człowieku - napisał. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy mamy ją w kuchni. Słynna przyprawa wywołuje ZATRUCIE
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Obudził ją głośny krzyk, w łóżeczku znalazła swoją konającą córkę. Kilkanaście godzin później wyszło na jaw, co zrobił jej partner
  4. 3 znaki zodiaku, które najpiękniej się starzeją. Czas gra tylko na ich korzyść
  5. Juror "Tańca z gwiazdami" ledwo zakończył wieloletni związek, a już ma nową, dużo młodszą partnerkę. "Nie bała się jego choroby"

Źródło: newsner 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News