Zatrzymali 31-letnią kobietę jadącą zygzakiem. Na alkomacie zabrakło skali

Zatrzymali 31-letnią kobietę jadącą zygzakiem. Na alkomacie zabrakło skali Źródło: MARCIN SMULCZYNSKI/East News

Kobieta została zatrzymana przez policję do kontroli drogowej. Do zatrzymania doszło, ponieważ kobieta nie była w stanie utrzymać prawidłowego toru jazdy. Gdy zbadano alkomatem stan jej trzeźwości, funkcjonariusze byli w szoku - skończyła im się skala. Nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Kobieta stwarzała na drodze zagrożenie.

Kobieta została zatrzymana do kontroli drogowej, jej stan już z daleka wskazywał na to, że coś jest nie w porządku. Kobieta jechała zygzakiem. Policjant jadący na służbę chciał ją zatrzymać, był pewien, że kobieta jest chora. Gdy podszedł bliżej i wyczuł woń alkoholu, zrozumiał, że sytuacja jest zupełnie inna. Kobieta była kompletnie pijana. 

Kobieta zatrzymana przez policję była kompletnie pijana, na alkomacie zabrakło skali

Do zdarzenia doszło w województwie łódzkim na ulicy Piotrkowej w miejscowości Opoczno 15 czerwca przed godziną 14. Kobieta poruszała się samochodem marki hyundai. Jak się okazało, kobieta jest mieszkanka gminy Aleksandrów. Miała wyraźne problemy z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Gdy funkcjonariusz jadący na służbę chciał zatrzymać pojazd, samochód nagle zjechał na pobocze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Za kierownicą samochodu znajdowała się 31-letnia kobieta. Na początku policjant był przekonany, że kobieta jest chora. Próbowała nawet potwierdzić tę wersję, jednak woń alkoholu po chwili stała się na tyle wyczuwalna, że nie mogła podtrzymywać tej wersji.

Urządzenie do sprawdzania stanu trzeźwości wykazało najwyższą możliwą wartość, czyli 4 promile. Zdecydowano, że badanie wymaga powtórzenia na komendzie. Na miejscu wynik ponownie wyniósł 4 promile. Mundurowi byli w szoku.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy są zdruzgotani, wieść o nagłej śmierci spadła na nich jak grom. Niestety, nie żyje polityk

2. Goście programu TVP nie wierzyli własnym uszom. Zaskakujące słowa dziennikarza stacji

Kierująca pojazdem marki Hyundai została pozbawiona prawa jazdy. Za prowadzenie pod wpływem alkoholu grozi jej kara nawet  do dwóch lat więzienia. Wsiadanie za kierownicę w takim stanie jest zachowaniem skrajnie nieodpowiedzialnym, które naraża na niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia zarówno kierowcę, jak i przypadkowych ludzi, którzy natkną się na takiego kierowcę. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jedzenie fasolki szparagowej może grozić ogromnym niebezpieczeństwem. Musisz zawsze pamiętać o 2 zasadach
  2. Wielki rywal Małysza ujawnił tajemnicę skrywaną przez lata. Kibice zaniemówili, Adam sam o niej nie wiedział
  3. Wysportowany 21-latek robił pompki. Nagle stracił przytomność, teraz walczy o życie, rodzina błaga o pomoc
  4. Wszystko się wydało. Doda tuż przed swoim ślubem oszukała całą rodzinę, powód osłabia
  5. Wziął psa w ramiona i zaczął mu śpiewać kołysankę. Nawet on nie przewidział reakcji zwierzaka, wszystko się nagrało
  6. Odwołano egzamin ósmoklasisty. Uczniowie napiszą go dopiero w lipcu, wszystko przez epidemię. Media obiegła zaskakująca wiadomość z jednej z polskich szkół

Źródło: O2 PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News