W latach 90. była wielką gwiazdą. Teraz dla pieniędzy sprzedaje swoje nieocenzurowane zdjęcia

W latach 90. była wielką gwiazdą. Teraz dla pieniędzy sprzedaje swoje nieocenzurowane zdjęcia Źródło: Instagram.com wwehofersunny

Fani nie mogą uwierzyć w to, co obecnie robi kobieta. W latach 90. była prawdziwą gwiazdą. Teraz zarabia, sprzedając swoje nagie zdjęcia na specjalnej platformie. Po latach 47-latka znów znalazła się w centrum uwagi mediów. W przeszłości zasłynęła przed publicznością z zupełnie innego powodu.

Kiedyś wszyscy fani sportu wiedzieli, kim jest ta kobieta. Tammy Sytch zasłynęła jako wybitna zawodniczka wrestlingu. Nikt nie spodziewał się, że była sportsmenka po zakończeniu kariery postanowi zarabiać na swoich niecenzuralnych zdjęciach. Za pośrednictwem specjalnej platformy kobieta publikuje fotografie. W międzyczasie trafiła również do więzienia.

Tammy Sytch to kobieta o ciekawej historii. W przeszłości była rozpoznawalną zawodniczką wrestlingu. Po zakończeniu kariery Sytch miała problemy z prawem. Trafiła do więzienia po tym, jak została zatrzymana podczas jazdy samochodem pod wpływem alkoholu. W lutym wyszła na wolność. Teraz ponownie zwróciła uwagę mediów, znalazła bowiem nowy sposób na zarabianie pieniędzy.

Kobieta zarabia dzięki publikacji niecenzuralnych zdjęć

Kobieta udostępnia niecenzuralne zdjęcia dla każdego, kto uiści wpłatę na specjalnej platformie internetowej. Wiele osób może być zaskoczonych, ile jest w stanie w ten sposób zarobić Tammy Sytch. Jak informuje serwis Sport.pl, 47-latka może zyskać dzięki temu ponad ćwierć miliona dolarów. O ostatnich poczynaniach celebrytki doniósł sportowy serwis Ringside News.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta w latach 90. robiła wielką karierę sportową. Wówczas Tammy Sytch znana była jako wybitna wrestlerka. Według Sport.pl w 1996 roku sportsmenka była jedną z najbardziej popularnych zawodniczek. Jak sama przyznała na Twitterze, teraz jej ambicje skierowane w inną stronę. Sytch chce chce zostać czołowym twórcą treści w serwisie OnlyFans.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje obiegły media. Nagła śmierć króla lat 70. i 80., aktora i muzyka

2. Karolina nie może uwierzyć, jakie imię dostała córeczka jej kuzynki. ”Będzie pośmiewiskiem”

Po spojrzeniu na ranking, kobieta nie ukrywała zadowolenia. Tammy Sytch znalazła się bardzo wysoko (TOP 1,8%) wszystkich twórców specjalnej platformy internetowej. Zaznaczyła, że chociaż nie jest nastolatką, ma szanse zawojować internet dzięki swoim niecenzuralnym zdjęciom. Fani mogą teraz śledzić kolejne wybory byłej gwiazdy sportu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez lata odczuwała ból w klatce piersiowej. Kiedy lekarze zobaczyli prześwietlenie nie wierzyli własnym oczom
  2. Znany gwiazdor przeszedł wielką metamorfozę. "Mógł nie dożyć czterdziestki", a teraz wygląda szałowo (FOTO)
  3. Wyciekło nagranie z córką Wiśniewskiego. Wideo mówi samo za siebie
  4. TVP znów przesadziło? Po ostatnich "Wiadomościach" rozpętała się burza
  5. Ogromne zmiany obowiązywać będą już od poniedziałku. Dotyczą wielu Polaków
  6. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

źródło: Sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News