Pojechały na ferie, wszystkie zginęły na miejscu. Bolesne pożegnanie, po którym chce się płakać

Pojechały na ferie, wszystkie zginęły na miejscu. Bolesne pożegnanie, po którym chce się płakać Źródło: .

Kobieta wraz córkami pojechała na ferie, wszystkie zginęły na miejscu. Tragiczne informacje obiegły krajowe media, rodzina jest w szoku, to ogromny ból.

Kobieta zabrała swoje dwie córki na ferie w górach. Miały spędzić razem trochę czasu i wypocząć. W czasie pobytu doszło do ogromnej tragedii, krajowe media obiegły smutne wieści. Wszystkie trzy kobiety zginęły na miejscu. Rodzina jest w szoku, to dla nich prawdziwy dramat. 

Kobieta zginęła wraz z dwoma córkami

Tragiczne doniesienia płyną prosto z polskich gór. Trzy kobiety: Katarzyna Juchniewicz oraz jej dwie córki, Wiktoria i Klara Róża Kośnik, zginęły w wyniku dramatycznego wypadku. 52-latka zabrała swoje dzieci na ferie zimowe do Bukowiny Tatrzańskiej, mama chciała spędzić z nimi trochę czasu i porządnie odpocząć. Nikt nie był w stanie przewidzieć tak fatalnego zakończenia wyjazdu.

Córki kobiety miały 20 i 14 lat. Wspólnie z mamą znajdowały się w prowizorycznej wypożyczalni sprzętu narciarskiego, kiedy na ich głowę zwalił się niestabilny dach. Wszystkie trzy kobiety zginęły na miejscu.

Trzy kobiety zostały przygniecione przez dach, zginęły na miejscu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Parafia Imienia Najświętszej Maryi Panny w Warszawie-Międzylesiu opublikowała zawiadomienie o pogrzebie kobiet. 

- Msza Święta Pogrzebowa odprawiona zostanie we wtorek 18 lutego 2020 r. o godzinie 11:00 w kościele pw. Najświętszej Marii Panny w Międzylesiu przy ulicy Bursztynowej 16, po której nastąpi wyprowadzenie na cmentarz parafialny w Ursusie przy ulicy Ryżowej 29, o czym zawiadamiają pogrążeni w bólu Mąż i Tata, Mama i Babcia oraz najbliższa rodzina - napisano na oficjalnym Facebooku parafii.

Dzisiaj grzeje: 1. Poszła na kolację z przyszłym zięciem. Kilka dni później odkryła zdjęcie, które musiała pokazać córce jeszcze przed ślubem

2. Cała Polska do końca miała nadzieję, że jednak się uda. Niestety, nie żyje

Tragedia rodziny niezwykle poruszyła internautów. Pod postem na Facebooku pojawiło się wiele wspierających komentarzy. Znajomi oraz nieznajomi kobiet żegnają je we wzruszający sposób.

- Na zawsze pozostanie mi w pamięci widok Waszej rodziny, tak pięknie modlącej się i przekazującej sobie znak pokoju podczas niedzielnych Eucharystii. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie - napisała jedna z użytkowniczek sieci.

- Całe Podhale jest z rodziną. Szczere kondolencje - dodała kolejna internautka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Co za pech Dawida Kubackiego. Polak nie wystąpi w drugiej serii, wielkie rozczarowanie w Kulm
  3. Wyrwane włosy, obite nogi i duszenie. Dramatyczne wydarzenia na ostatnim koncercie Dody
  4. Nikt nie słuchał byłej ukochanej księcia Harry'ego. Przed śmiercią ujawniła całą prawdę
  5. Powalające doniesienia brytyjskiej prasy o córce księżnej Diany. Po porodzie miały zostać na zawsze rozdzielone

źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News