Kobieta miała w brzuchu 24-kilogramowe coś. Niesamowite, czym się okazało, bagatelizowała problem od dłuższego czasu

Kobieta miała w brzuchu 24-kilogramowe coś. Niesamowite, czym się okazało, bagatelizowała problem od dłuższego czasu Źródło: Richard Catabay Unspalsh.com

Kobieta nie spodziewała się, co nosi w swoim ciele. Kiedy lekarze dowiedzieli się co jej dolega nie mogli czekać, natychmiast przygotowali salę operacyjną. Polscy chirurdzy z oddziału ginekologicznego stanęli przed ogromnym wyzwaniem, lecz na szczęście wszystko przebiegło pomyślnie. Szczegóły tej sprawy są zaskakujące, to mogło przytrafić się wielu osobom i zakończyć się zdecydowanie gorzej.

Kobieta nie spodziewała się, że z powodu nagłego silnego bólu brzucha trafi wprost pod nóż najlepszych chirurgów w kraju. Oficjalne informacje, jakie przekazał szpital na temat guza wyciętego z brzucha pacjentki, są zaskakujące. Lekarze zdecydowali się w związku z tym wystosować pilny apel. Każda kobieta powinna się z nim zapoznać i zastosować do słów medyków.

Kobieta trafiła do szpitala, gdyż odczuwała silny ból brzucha. Prawda na temat jego źródła zaskoczyła wszystkich

Kobieta przed operacją ważyła blisko 130 kg, jednak po wyjęciu z jej brzucha guza ważącego 24 kilogramy, wchodząc na wagę zauważy sporą różnicę. Nie to jednak jest w tej historii najważniejsze. Całe szczęście kobieta trafiła w wyjątkowo dobre ręce i jej przypadek niezwłocznie stał się dla specjalistów priorytetem.

- Pacjentkę nagle zaczął boleć brzuch, dlatego przyjechała do szpitala, gdzie została zdiagnozowana i po dwóch dniach zoperowana - mówił w rozmowie z Polsat News ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego dr n.med Adam Tiszler. Operacji podjął się szpital w Tarnowskich Górach. To właśnie tam dokonano szokującego odkrycia. Kobieta nie podejrzewała co jest źródłem bólu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Kobieta była operowana dwie godziny, teraz może mówić o ogromnym szczęściu

Okazało się, że kobieta bagatelizowała sygnały jakie wysyłał jej organizm. 24-kilogramowy guz został wycięty w trakcie dwugodzinnej operacji. Chirurdzy widząc co takiego znajduje się w jej jamie brzusznej byli przerażeni i zdziwieni, że nowotwór przez tak długi czas rozrastał się w jej ciele. Jak przekazał ordynator pacjentka przybywała w czasie zabiegu pod całkowitą narkozą. Z jej brzucha wyciągnięto guz o średnicy 60 cm o łącznej masie 24 kilogramów. 60-latka może mówić o ogromnym szczęściu. Sprawy mogły potoczyć się zupełnie inaczej. Teraz lekarze z oddziału ginekologicznego ostrzegają inne pacjentki.

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkańcy są zdruzgotani, śmierć nadeszła tak nagle. Media właśnie przekazały wiadomość o śmierci Arkadiusza Tymoszuka

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

Lekarze wystosowali specjalny apel

- Ku przestrodze kobiet, które nie chodzą do ginekologa zalecam, aby co najmniej raz w roku, bez względu na wiek, odwiedziły gabinet ginekologiczny i poddały się badaniu. [...] Staramy się ratować zdrowie i życie każdej kobiety, ale one muszą nam dać szansę i przyjść do ginekologa - cytuje wypowiedź ordynatora dra n.med Adam Tiszlera Polsat News. Przyłączamy się do tego apelu, warto się badać.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy Michał Olszański ma sobie coś do zarzucenia? Padły pewne oskarżenia od dziennikarki TVP, zwolniony w trybie nagłym
  2. Wybuch głowicy nuklearnej w kosmosie. Niesamowite nagranie amerykańskich testów
  3. Marian Opania wspólnie z żoną po 53 latach od ślubu ciągle obchodzą rocznicę pierwszego pocałunku. Piękna miłość
  4. Natychmiastowa ewakuacja szpitala. Karetkami wywożą dorosłych i schorowane dzieci, sytuacja jest bardzo zła
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Współczujecie Maryli Rodowicz? Ukróciła budżet na ciuchy, ma żałośnie niską emeryturę, niedawno była wesoła i chwaliła się obłędną kuchnią

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News