Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu

Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu Źródło: Pikio.pl

Kobieta wskutek wypadku potrzebowała pilnej pomocy. Ostatecznie niestety zmarła. Szczegóły tego incydentu w małej polskiej wsi wywołują dreszcze - jak można tak postąpić? Znajomi wyrządzili jej niesamowitą krzywdę.

Kobieta wraz ze swoimi znajomymi stała się ofiarą wypadku. Pilnie potrzebowała pomocy, która nie została jej udzielona. Towarzysze przejażdżki zachowali się nieludzko i myśleli, że wszystko ujdzie im płazem. Policja informuje o bulwersujących szczegółach sprawy.

Kobieta podróżowała z dwoma pijanymi znajomymi

W środę wieczorem, 13 sierpnia, w województwie kujawsko-pomorskim wydarzył się wypadek. We wsi Księte w gminie Świedziebnia ciemne Audi 80 uderzyło w drzewo. Policja otrzymała zgłoszenie o godzinie 22:00 i natychmiast udali się w miejsce, które opisywał informujący o zdarzeniu. Zastali tam kompletnie rozbite Audi, lecz ani w aucie, ani w jego okolicach, nie było nikogo. Za to w samochodzie znaleziono spore plamy krwi, które wskazywały na to, że ktoś może potrzebować pilnej pomocy.

Mundurowi natychmiast podjęli akcję poszukiwawczą osoby lub osób, które podróżowały pojazdem. Po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia udało im się uchwycić 2 mężczyzn, którzy nie mieli na sobie jednak plam krwi ani żadnych obrażeń. Byli ewidentnie pod wpływem alkoholu. 39-latek miał 2 promile alkoholu we krwi, a 30-latek ponad 1,2 promila. Zaczęło się poszukiwanie trzeciej, rannej osoby.

Została znaleziona na polu, niestety było już za późno

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ustalono, że zanim 30-latkowie uciekli z miejsca zdarzenia, z auta wynieśli swoją towarzyszkę - mocno ranną kobietę i zanieśli ją w pole, nie wzywając pomocy, po czym oddalili się od pojazdu. Policjanci próbowali ustalić, gdzie dokładnie leży kobieta, ale mężczyźni będący pod wpływem alkoholu, nie potrafili podać szczegółów. Dopiero o godzinie 2:00 znaleźli 42-letnią zakrwawioną kobietę i natychmiast przystąpili do reanimacji aż do przyjazdu karetki. Niestety nie udało się jej uratować.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać

2. Rząd sie przeliczył, nie będzie dodatkowej emerytury. Jest jednak nadzieja dla seniorów

Na tę chwilę mężczyźni przebywają w areszcie. Zostaną im postawione zarzuty - 39-latek odpowie za spowodowanie wypadku śmiertelnego w stanie nietrzeźwości, natomiast obaj odpowiedzą za ucieczkę z miejsca zdarzenia, nieudzielenie pomocy rannej ofierze wypadku oraz zacieranie śladów przestępstwa. 39-latkowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności, a 30-latkowi do 5 lat w areszcie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. TVN: Kataklizm w Japonii. 1 osoba nie żyje, 40 jest rannych
  4. Wszyscy liczyli, że uda się ją uratować. Niestety, kobieta zmarła porzucona na pastwę losu
  5. Znalazł drzwi w leśnej skarpie. Uchylił je, a gdy zobaczył kto tam się kryje, zamarł z przerażenia

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News