Wdarł się do jej sypialni, związał i podpalił. Straszna zbrodnia na matce trojga dzieci

Wdarł się do jej sypialni, związał i podpalił. Straszna zbrodnia na matce trojga dzieci Źródło: pixabay/TheDigitalWay

Kobieta nie miała szans tego przeżyć. Nieznany sprawca włamał się do domu matki trójki dzieci, następnie związał ją i podpalił. Przerażająca zbrodnia z kompletnie nieznanymi motywami.

44-letnia kobieta, kładąc się spać, nie spodziewała się, że ktoś targnie się na jej życie. Szykowała się już do snu, gdy nagle intruz włamał się do jej pokoju. Chwilę później kobieta leżała związana, a przestępca na tym skończył.

Kobieta zginęła w przerażającej zbrodni

Natalie Crichlow pochodziła z Wielkiej Brytanii i odwiedzała rodzinę na Barbadosie. Morderca, który włamał się do jej pokoju, związał ją, dusił, a później polał łatwopalną substancją i podpalił unieruchomioną kobietę. 44-latka przeżyła atak - zabrano ją do szpitala. Miała jednak 75% poparzeń ciała. Tydzień później zmarł szpitalu.

Rodzina Natalie jest w szoku. Nie mają pojęcia, dlaczego ktoś miałby zabić kobietę. Nie wiedzą nic o jej konfliktach ani nawet nie potrafią wskazać żadnego podejrzanego. Sprawę bada policja, która poluje na sprawcę zbrodni. Z uwagi na dobro śledztwa, nie podaje się teraz zbyt dużo szczegółów.

Rodzina jest zdruzgotana. Walczy o sprowadzenie ciała do kraju

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta miała trójkę dzieci - 10-letnie, 20-letnie oraz 26-letnie. Rodzina na stronie GoFundMe założyła zbiórkę, aby sprowadzić jej ciało z powrotem do Wielkiej Brytanii. Bliscy wspominają ją jako osobę pełną życia i umiejącą walczyć z przeciwnościami. Natalie dwukrotnie wygrała z rakiem, ale zginęła zabita przez nieznanego sprawcę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać
2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez jedną reformę rządu

- Przesyłamy kondolencje i wsparcie do rodziny Brytyjki, która zginęła na Barbadosie. Jesteśmy cały czas w kontakcie ze służbami policyjnymi w Barbadosie - zakomunikowało brytyjskie ministerstwo spraw zagranicznych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Farna w rozpaczy. Do sieci wyciekły jej intymne zdjęcia z WULGARNYMI opisami. Fani gwiazdy przerażeni. Kto za tym stoi?
  2. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  3. Peugeot 308 już za 538 pln miesięcznie. Zapisz się na jazdy już dziś
  4. Gdy chora Marta Domagała usłyszała o przerzutach raka powaliło ją na kolana. Ale diagnoza córki przeraziła ją jeszcze bardziej
  5. Mama urodziła dziecko z nieprawdopodobnie długimi włosami. Gdy je zobaczycie, oczy wam wyjdą z orbit
  6. Wielka gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

Źródło: Independent

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News