Nagły zwrot akcji ws. kobiety, która rzuciła kamieniem w kilkulatkę. Dziewczynka cudem przeżyła

Nagły zwrot akcji ws. kobiety, która rzuciła kamieniem w kilkulatkę. Dziewczynka cudem przeżyła Źródło: KWP Katowice

Kobieta podeszła do grupki dzieci i rzuciła w dziewczynkę kamieniem. Dziecko z poważnymi obrażeniami głowy trafiło do szpitala, kilkulatka jest po operacji. Policja zatrzymała i przesłuchała podejrzaną, przekazano wstrząsające szczegóły zdarzenia.

Kobieta nagle podeszła do grupki bawiących się dzieci i cisnęła kamieniem w kilkulatkę. Dziewczynka doznała poważnych obrażeń, trafiła do szpitala. Policja zatrzymała 46-latkę, podejrzana została przesłuchana przez funkcjonariuszy. Podano szokujące szczegóły zdarzenia.

Kobieta rzuciła kamieniem w dziecko

Do szokującego zdarzenia doszło w Jaworznie w województwie śląskim. W poniedziałek w godzinach wieczornych 46-letnia kobieta podeszła do grupy bawiących się dzieci i z niewyjaśnionych przyczyn rzuciła kamieniem w kilkuletnią dziewczynkę. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala w Katowicach, w związku z poważnymi obrażeniami głowy kilkulatka musiała przejść operację. 

46-latka oddaliła się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb, jednak została zatrzymana dzień później w Chrzanowie. Pewna kobieta rozpoznała podejrzaną na przystanku autobusowym na podstawie zdjęcia, które pojawiło się na profilach społecznościowych policji ze śląska. Okazało się, że jest to znana lokalnej policji bezdomna.

Kobieta jest bezdomna, lokalna policja zatrzymała ją dzień po zdarzeniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oficer prasowy jaworznickiej policji asp. szt. Michał Nowak przekazał, że we wtorek zatrzymana 46-latka została przewieziona do Jaworzna. Przed umieszczeniem jej w areszcie przeszła badania, lekarz nie zezwolił na umieszczenie jej w izbie zatrzymań, kobieta trafiła do szpitala. Później zabrano ją na przesłuchanie do prokuratury. Postawiono jej zarzut usiłowania zabójstwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Donald Tusk w końcu skomentował wynik wyborów. Jego słowa na długo zapadną w pamięć

2. Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje 35-letnia lekarka

Według lokalnej policji i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wielokrotnie próbowano udzielić 46-latce pomocy, oferując np. miejsce w domu samotnej matki. Bezdomna odrzucała jednak te możliwości. Kobieta podróżuje po całej Polsce oraz innych krajach Unii Europejskiej. Policja przekazała, że nie ma informacji, jakoby 46-latka nadużywała alkoholu. Wciąż nie wyjaśniono przyczyn ataku na dziewczynkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzuty
  2. Panna młoda spróbowała weselnego tortu, a potem stało się coś strasznego. Fatalna pomyłka doprowadziła do tragedii
  3. Ujawniono ostatnie chwile aktorki serialu na TVP. Smutne doniesienia, wystarczyło jej sił tylko na jedną rzecz
  4. Były polityk PiS ugodził śmiertelnie nożem swoją żonę. Nie pójdzie do więzienia
  5. Dramat po weselu w Polsce. 19 osób w ciężkim stanie
  6. Rodzina Jerzego Stuhra właśnie wydała oświadczenie. Niestety, sytuacja jest poważna

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News