Jak można zrobić sobie taką krzywdę?! Wydała prawie pół miliona złotych na operacje plastyczne, przeglądacie zdjęcia na własną odpowiedzialność

Jak można zrobić sobie taką krzywdę?! Wydała prawie pół miliona złotych na operacje plastyczne, przeglądacie zdjęcia na własną odpowiedzialność Źródło: .

Kobieta chciała poprawić swój wygląd tak, by wyglądać zniewalająco. Uroda zawsze była dla niej jedną z najważniejszych rzeczy i postanowiła zainwestować w operacje plastyczne. Efekt jest porażający, zdecydowanie się oszpeciła.

Każda kobieta chce wyglądać jak najlepiej. Chodzą do fryzjera, kosmetyczki i do spa, a niektóre idą jeszcze krok dalej, powierzając swoje ciała chirurgom. Często drobne zabiegi faktycznie poprawiają samopoczucie i urodę pań, jednak zdarza się, że w pogoni za ideałem niektóre osoby totalnie się zatracają. Podobnie było w tym przypadku, gdy poprawki skalpelem zaczęły oszpecać pacjentkę.

Kobieta oddała się operacjom plastycznym

Mary Magdalene została striptizerką w wieku 17 lat. Już wtedy zrozumiała, że ciało i uroda to klucz do sukcesu. Postanowiła poprawić swój wygląd, a jej ideałem stała się dmuchana lalka z sex shopu. Chciała się jak najbardziej upodobnić do tej przerysowanej postaci. Mając 21 lat zdecydowała się na powiększenie piersi. W ten sposób stała się stałą pacjentką klinik medycyny estetycznej. Od tamtej pory przez 3 lata wydała ponad 400 tysięcy złotych na wszystkie zabiegi.

Kobieta w ogóle nie przypomina siebie z dawnych lat. Powiększone usta, korekta nosa i implanty pośladków sprawiają, ze wygląda jak zupełnie inna osoba. Wiele osób uważa, że zrobiła sobie ogromną krzywdę, a przed operacjami wyglądała o wiele lepiej. Sama zainteresowana jest jednak innego zdania. Twierdzi, że te wszystkie modyfikacje dodały jej pewności siebie oraz pozytywnie wpłynęły na jej samoocenę. Liczba jej fanów na Instagramie tylko utwierdza ją w takim myśleniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta nie zamierza przestać

Mary Magdalene poza operacjami uwielbia także tatuaże. Do tej pory pokryła znaczną część ciała różnymi obrazkami. Zapowiada, że nie zamierza przestać się zmieniać. W planach już ma kolejne zabiegi i tatuaże. Nie zraziła jej nawet wyjątkowo przykra sytuacja, jaka miała miejsce po zabiegu powiększenia genitaliów. Na skutek powikłań kobieta prawie straciła życie, jednak nie wyciągnęła z tego żadnej lekcji. Nie zamierza przestać, dopóki jej krocze nie będzie gigantyczne.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. Małgosia poszła na imprezę i słuch po niej zaginął. 815 dni więzili ją, przywiązaną do łóżka bezustannie bili i gwałcili

Modelka uważa, że podnieca ją własny wygląd. Cały czas dąży do ideału i surowo ocenia innych. Jeden z jej followersów rozstał się z żoną, by móc się z nią spotykać. Ta jednak odrzuciła amanta, bo był dla niej zbyt brzydki.

Fot. Instagram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agata Duda nie będzie zadowolona. Kwaśniewska oceniła pierwszą damę i dyskretnie wbiła jej szpilę
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Nawet 10 tysięcy złotych "na głowę" dla seniorów. Kilkadziesiąt tysięcy Polaków może dostać ogromne pieniądze
  4. Używasz mięsa z kurczaka do gotowania rosołu? Mistrzowie kuchni wskazują, gdzie popełniasz najbardziej karygodny błąd
  5. Samochód przejechał mamę na oczach małego dziecka. Reakcja jej synka uchwycona na wideo porusza najtwardsze serca

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News