Doniesienia z polskiego miasta są tragiczne. Żywcem płonęła, 21-latka nie żyje

Doniesienia z polskiego miasta są tragiczne. Żywcem płonęła, 21-latka nie żyje Źródło: .

Kobieta, która żywcem płonęła na jednej z wrocławskich ulic, nie żyje. Poparzenia ciała były zbyt poważne, by lekarze mogli ją uratować. Do ostatniej chwili walczyli, by wyszła z tego cało. Niestety, nie udało się uratować 21-latki.

Kobieta zajęła się ogniem, kiedy wykonywała czynności przed jedną z restauracji. Po chwili klienci oraz przechodnie usłyszeli krzyk i zobaczyli, że 21-latka cała płonie. Mimo szybkiej hospitalizacji zmarła.

Kobieta zajęła się ogniem. Biegała po chodniku, przechodnie próbowali ją ratować

10 grudnia we wtorek wieczorem na ulicy Parkowej we Wrocławiu doszło do tragicznych wydarzeń. Około godziny 19:00 zaskoczeni przechodnie mogli zobaczyć płonącą kobietę, która krzyczała i za wszelką cenę próbowała ugasić swoje ubrania. Przechodnie natychmiast wezwali policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe. Nie brakowało też osób, które wykorzystały gaśnice do uratowania poszkodowanej. Konieczne okazało się również wezwanie śmigłowca LPR.

- Okazało się, że poszkodowana to 21-letnia kobieta z powiatu sanockiego. W związku z poparzeniami, których stopień lekarze określili na trzeci, została przewieziona śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Krakowie, gdzie obecnie przebywa - mówił jeszcze niedawno rzecznik wrocławskiej policji.

Poparzonej kobiety nie udało się uratować. Krakowscy lekarze robili, co mogli

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poparzenia ciała okazały się być zagrażające życiu. Kobieta najpierw trafiła do wrocławskiego szpitala, potem przetransportowano ją do Krakowa. Niestety, nie udało jej się uratować. Media donoszą, że kobieta nie żyje.

- Niestety kobieta zmarła w piątek w szpitalu w Krakowie - poinformował rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu Łukasz Dutkowiak.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany aktor. Widzowie go kochali, zmarł po nagłej chorobie
2. W autobusie było 53 osoby, nagle wypadł z trasy. Dramatyczne doniesienia TVP

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do tragedii doszło, kiedy ofiara dolewała paliwa do wolno stojącego charakterystycznego paleniska przed restauracją. Najprawdopodobniej nie zachowała należytej ostrożności i zapaliła się - ogniem miał się zająć również pojemnik z paliwem, który trzymała w dłoniach. To on spowodował, że zajęła się ogniem w mgnieniu oka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacja
  2. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany
  3. Poniżająca kompromitacja świadka na ślubie. Wideo pokazuje jak panna młoda umierała z zażenowania, a goście płaczą ze śmiechu
  4. Trwa pogrzeb nastolatków z Ciborza. Padły druzgocące słowa
  5. Media obiegają informacje o żałosnej mistyfikacji. Sławomir oszukał wszystkich?

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News