Mąż kupił jej BMW. Mężczyznom na parkingu udzieliła najbardziej kobiecej odpowiedzi świata

Mąż kupił jej BMW. Mężczyznom na parkingu udzieliła najbardziej kobiecej odpowiedzi świata Źródło: unsplash/Gijs Coolen/

Kobieta dostała od męża nowy samochód, którym od razu postanowiła udać się na krótką przejażdżkę. Wówczas natknęła się na zupełnie obcych mężczyzn, którzy zadali jej pytanie. Odpowiedź, jakiej udzieliła, zaskoczyła nawet ją samą.

Pewna kobieta była nad wyraz szczęśliwa, gdy dostała w prezencie od ukochanego BMW. Ponieważ nigdy nie miała obaw przed prowadzeniem samochodu, a dokument do tego upoważniający posiadała już od długiego czasu, postanowiła nie zwlekać i od razu wypróbować nowy sprzęt. Nie spodziewała się, że chwilę później okaże się, jaką jest "stereotypową kobietą". 

Kobieta dostała od męża BMW. Mężczyznom na parkingu udzieliła najbardziej kobiecej odpowiedzi 

Ukochany mąż postanowił sprawić jej prezent i zakupić nowy samochód. Internautka cieszyła się z auta, a gdy pojechała nim na parking, nie spodziewała się, że będzie budziło aż takie poruszenie wśród przypadkowych mężczyzn, którzy zaczęli jej zadawać szczegółowe pytania dotyczące samego BMW. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Kiedyś dowiedziałam się, że jestem bardzo kobieca. Jak to było? Mąż kupił mi BMW - stare, silne, w nienagannym stanie. Na parkingu mężczyźni podejmowali ze mną rozmowę: "Jaki rocznik? Za ile? Ile ma na liczniku?" Na wszystkie pytania starałam się odpowiadać profesjonalnie - po męsku - wyznaje. 

Krótka "ankieta" z nieznajomymi była dla niej jak bułka z masłem i z przekonaniem, że żadne z pytań nie może już jej zaskoczyć cieszyła się, że choć nieszczególnie zna się na samochodach, idzie jej to tak dobrze. Radość przyszła jednak zbyt szybko, bo gdy padło ostanie pytanie, internautka przekonała się, jak bardzo jest kobieca. Sama nie mogła uwierzyć, że odpowiedziała w taki sposób. 

- No i padło pytanie: - A jaka pojemność? - Na pięć osób - odpowiedziałam... - wyznała z lekkim zażenowaniem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów

2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

Nietrudno się domyślić, jak wyglądała reakcja mężczyzn zgromadzonych na parkingu. Przynajmniej okazało się, że kobieta była w stanie dowiedzieć się o sobie jeszcze czegoś więcej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. PODWYŻKA EMERYTURY i wyrównanie za minione lata dla tysięcy Polaków. Jest projekt ustawy
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Zagięła go, odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  4. Takiej zimy nie widzieliśmy od PRL-u. Wszystko za sprawą wiru polarnego, wiemy, kiedy uderzy w Polskę
  5. Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca

Źródło: facebook 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News