Nauczycielka nagle wskoczyła na stół i zaczęła ściągać z siebie ubrania. Uczniowie nie spodziewali się takiej lekcji anatomii

Nauczycielka nagle wskoczyła na stół i zaczęła ściągać z siebie ubrania. Uczniowie nie spodziewali się takiej lekcji anatomii Źródło: Screen/Youtube/Omroep West

Kobieta wykazała się bardzo nowatorskim podejściem do nauczania. Nauczycielka zaskoczyła uczniów swoim zachowaniem. Nagle wskoczyła na stół i zaczęła zdejmować z siebie ubrania.

Kobieta postanowiła w niecodzienny sposób przekazać dzieciom podstawowe zagadnienia związane z anatomią. Nauczycielka nagle wskoczyła na stół i zaczęła zdejmować z siebie ubrania. Uczniowie nie wiedzieli, jak mają zareagować na taką demonstrację. 

Kobieta zastosowała nowatorskie metody nauczania 

Kobieta zdecydowała się urozmaicić swoim uczniom lekcję i w ciekawy sposób zrobić im wykład na temat anatomii człowieka. Jej metody nauczania mogą wielu osobom wydać się nieodpowiednie, bo bardzo różnią się od standardowych form przekazywania wiedzy. 

 

Do niecodziennego zdarzenia doszło w jednej ze szkół w Holandii. Debbie Heerens, która uczy w tej placówce biologii, zaskoczyła dzieci swoim zachowaniem. Nagle wskoczyła na stół i ściągnęła z siebie ubrania. Uczniowie zapamiętają ten pokaz na długo. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lekcja anatomii na żywym człowieku 

Kobieta wykazała się odwagą, a także ogromną wyobraźnią. Postanowiła bowiem założyć popularne legginsy przedstawiające wszystkie mięśnie i wykorzystać ten kostium do przekazania dzieciom wiedzy. W pewnym momencie podczas prowadzonej przez siebie lekcji wskoczyła na stół po to, żeby wszyscy dobrze widzieli i zaczęła zdejmować z siebie ubrania. Początkowo na pewno wywołało to szok zebranych w klasie dzieci, jednak później, gdy nauczycielka odsłoniła swój kostium, wszystko stało się jasne.

Była to ciekawa forma podzielenia się szczegółami związanymi z anatomią. Taka metoda nauczania najprawdopodobniej sprawi, że dzieci lepiej wszystko zapamiętają. Dużo łatwiej jest chłonąć wiedzę z żywego przykładu, niż z nudnego studiowania podręczników. Kobieta, stosując ten nowatorski pomysł, chciała zachęcić swoich podopiecznych do zainteresowania się tematem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
2. Kobieta zmuszała do stosunków płciowych psa. Są nagrania i zdjęcia

Takie podejście do profesji nauczycielskiej jest bardzo cenne. Uczniowie zawsze doceniają inwencję twórczą swoich profesorów i darzą ich większym szacunkiem, jeśli ci wykazują się zaangażowaniem w swoją pracę. Nie wiadomo jednak, jak na taką lekcję anatomii zareagowali natomiast rodzice dzieci ani co o niej powiedział dyrektor szkoły. Miejmy nadzieję, że szlachetne intencje nauczycielki zostały właściwie zrozumiane. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  2. Teściowa zamontowała ukrytą kamerę, bo nie ufała zięciowi. Nie mogła uwierzyć, gdy odkryła, co robi z 15-letnią sąsiadką
  3. 2-latek siedział na kolanach matki, chwilę później umierał w męczarniach. Podano szczegóły okrutnej zbrodni
  4. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia
  5. Gwiazda "39 i pół" przekazała smutną informację w DDTVN. Niestety, chodzi o nowotwór złośliwy

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News