Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi

Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi Źródło: Screen/ YouTube/ GiveBackFilms

Kobieta ledwie przyjęła pracę hotelowej pokojówki, a już po kilku dniach spotkała ją niespodzianka. Sprzątając pokój, dokonała szokującego odkrycia. Nie wiedziała, jak powinna się zachować - nie przypuszczała też, że każdy jej ruch jest obserwowany przez ukrytą kamerę.

Kobieta zatrudniła się w hotelu, bo była w trudnej sytuacji finansowej i pilnie potrzebowała pieniędzy. Nie miała jednak zamiaru wykorzystywać pracodawcy, do swojej pracy podeszła z pełnym profesjonalizmem. Gdyby nie sumienne wykonywanie obowiązków, nie dokonałaby podczas sprzątania niespodziewanego znaleziska i nie zostałaby bohaterką Internetu.

Kobieta w szoku. Niespodziewane odkrycie

Dziewczyna pracowała w hotelu zaledwie kilka dni, ale szybko wyrobiła sobie świetną opinię. Dobre zdanie mieli o niej wszyscy współpracownicy. Podkreślali, że nowa pokojówka imponuje sumiennością i profesjonalizmem. Zatrudnienie jej było świetnym ruchem.

Znajomi z pracy wiedzieli też, że kobieta nie jest w najlepszej sytuacji finansowej, lecz na wypłatę musiała czekać do końca miesiąca. Nie narzekała jednak, nie próbowała wyprosić pieniędzy wcześniej. Cierpliwie i sumiennie pracowała każdego dnia. I to profesjonalne podejście bardzo jej się opłaciło.

Gdy jak co dzień poszła sprzątać, spodziewała się kolejnego, zwykłego dnia pracy. Szybko okazało się, że to moment wyjątkowy. Gdy podniosła prześcieradło, znalazła coś niespodziewanego. Było to 500 dolarów i liścik, który wskazywał, że pieniądze są przeznaczone dla niej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagroda za uczciwą pracę

Kobieta nie wiedziała, jak się zachować. Takiego napiwku nie widziała nigdy, lecz notatka nie pozostawiała wątpliwości. Nie wiedziała, że jej reakcja jest nagrywana ukrytą kamerą i obserwuje ją dwóch youtuberów, Kyle Oreffis i Josh Gibson.

Kyle i Josh prowadzą kanał na YouTube o nazwie GiveBackFilms, którego celem jest pomaganie innym. Youtuberzy uważają, że wspieranie potrzebujących to wspaniała sprawa. Zostawiają więc im niespodzianki i nagrywają reakcję - ją właśnie uważają za najcenniejszy moment swoich inicjatyw. Na bohaterką nowej akcji została wybrana właśnie sumienna pokojówka.

Dzisiaj grzeje: 1. 56-latka odcięła mężowi przyrodzenie sekatorem. Podała niebywały powód
2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Kobieta nie chciała na początku przyjąć pieniędzy, lecz Kyle i Josh odmówili zwrotu. Wyjaśnili jej, że jest to napiwek za uczciwą pracę. Historia pokojówki udowadnia, że sumienne wykonywanie pracy zawsze jest opłacalne.

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. One potrafią zamienić życie w PIEKŁO
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Żona wróciła wcześniej z kilkudniowego wyjazdu. Weszła do sypialni i odkryła tajemnicę męża, która doprowadziła ją do płaczu
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

Źródło: Topniusy

Następny artykuł