Marta zwróciła na plaży uwagę kobiecie z 5 dzieci. Reakcja kobiety odbiera nadzieję w ludzi

Marta zwróciła na plaży uwagę kobiecie z 5 dzieci. Reakcja kobiety odbiera nadzieję w ludzi Źródło: Xavier Mouton Photographie Unsplash.com

Marta nie spodziewała się, że kobieta może zareagować w ten sposób, szczególnie z racji towarzystwa z jakim spędzała wspólnie czas. Jej dobra intencja została odebrana jako atak i doczekała się wyjątkowo wulgarnej reakcji. Idąc na plażę Marta chciała jedynie odpocząć i spędzić miło czas, jednak to wydarzenie na długo zapadło jej w pamięć i sprawiło, że teraz reaguje zupełnie inaczej.

Kobieta zdecydowała się opowiedzieć swoją historię dziennikarce Wirtualnej Polski Klaudii Kolasie. Marta szczerze wyznała, że od momentu tamtego wydarzenia w zupełnie inny sposób reaguje na podobne zachowania na plaży. To jak została potraktowana zwyczajnie odbiera wiarę w ludzi.

Marta zwróciła uwagę, a kobieta odpowiedziała jej wulgarnym komentarzem

Kobieta rozłożyła się na plaży niedaleko Marty. Wydawać by się mogło, że grupa złożona z kilku kobiet i dzieci zachowywać będzie się odpowiedzialnie. Przynajmniej opiekunowie pociech powinni wykazywać się większą dozą dojrzałości, jednak okazało się, że stawianie takich tez w ciemno jest zdecydowanie błędnym posunięciem. Marcie przeszkadzał fakt, że kobieta ignorując innych plażowiczów oraz bawiące się obok niej dzieci odpala dosłownie papierosa za papierosem.

Chociaż wiele plaż w Polsce zdecydowało się skorzystać z furtki zostawionej przez ustawodawców i objąć zakazem palenia również właśnie plaże, to wciąż wiele osób ignoruje ten zakaz. Marta licząc na spokojną rozmowę zdecydowała się zwrócić uwagę kobiecie z papierosem. Nie spodziewała się takiej reakcji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie przewidziała, że kobieta zachowa się w ten sposób

- Raz podeszłam do dwóch kobiet z pięciorgiem dzieci. Nie wyglądały z daleka, jakby były agresywne. Myślałam, że jak zwrócę uwagę matkom, to wykażą się odrobiną kultury, ale się przeliczyłam. Usłyszałam soczyste "nie wpier…..aj się". Tłumaczenie, że trują innych ludzi i swoje dzieci, jedna pani skwitowała krótkim: "nie twój interes, a jeśli ci przeszkadza, to nie musisz tu siedzieć", więc odpuściłam - mówi w rozmowie dla Wirtualnej Polski Marta.

Wdychanie dymu papierosowego w pełnym słońcu i 30 stopniowym upale nie należy do najprzyjemniejszych sposób relaksu, a fakt, że kobieta nie powinna palić w tłumie wczasowiczów, nie zdawały się być wystarczającymi argumentami dla wspomnianej pani.

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, nie będzie bezpiecznie w najbliższych dniach. Zacznie się już jutro wieczorem

2. Przez siedem dni piła koktajl z kurkumy. Efekty okazałay się oszałamiające

3. Naprawdę przykre, wszyscy modlili się by się udało. Niestety, nie żyje Oleńka

Plażowicze mają dość

Coraz więcej osób denerwuje się widząc ogrom petów pozostawianych przez palaczy w piasku na plażach. Mało kto ma świadomość jak wielkim zagrożeniem dla środowiska są właśnie resztki papierosów. Służby nie są w stanie skontrolować wszystkich plażowiczów, jednak ci, którzy znajdą się na celowniku funkcjonariuszy mogą spodziewać się otrzymania mandatu w wysokości 500 złotych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyznanie polskiego ginekologa. Opowiedział prawdę o kobietach i ich zachowaniu
  2. Radio Maryja podało smutną informację. Nie żyje, pożegnały go tłumy
  3. Premier zdecydował, Kancelaria ogłosiła. Będzie obowiązywał już od jutra
  4. Zła informacja dla posiadaczy kont w bankach. Pilnie wprowadzono obostrzenia
  5. Niespodziewana awantura pod Ministerstwem Sprawiedliwości. Poszło o tęczową flagę, na miejscu jest służba więzienna

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News