Była na spacerze z dzieckiem. Nagle szaleniec zarzucił kobiecie sznur na szyję

Była na spacerze z dzieckiem. Nagle szaleniec zarzucił kobiecie sznur na szyję Źródło: twitter/lodzka_policja/

Kobieta nie spodziewała się, że nagle zostanie zaatakowana i to w taki sposób. Mężczyzna zarzucił jej sznur na szyję i zaczął ciągnąć. Miejscowa policja szuka sprawcy.

Kobieta była przerażona, gdy nagle poczuła zacisk na swojej szyi. Wszystko działo się bardzo szybko i w każdej chwili mogło zakończyć się prawdziwą tragedią. Poszkodowana nie tylko zgłosiła całą sprawę odpowiednim służbom, ale również postanowiła osobiście przestrzec wszystkie okoliczne mieszkanki.  

Kobieta została zaatakowana przez szaleńca. Podbiegł i zarzucił jej sznur na szyję 

Do zdarzenia doszło w Bydgoszczy na osiedlu Pod Skarpą. Mieszkanka wybrała się z dzieckiem na spacer, gdy niespodziewanie została zaatakowana. Nieznany szaleniec podbiegł od tyłu i zarzucił jej sznur na szyję. Od razu zaczął ciągnąć ją do tyłu, a przerażona kobieta nie wiedziała, co robić. Na przeciw pojawiła się rowerzystka, której sprawca się wystraszył i puszczając kobietę uciekł w nieznanym kierunku. Wystarczyło kilka chwil, by mieszkanka Bydgoszczy nie przeżyła tego spotkania. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Sprawą zajęła się policja. Poszkodowana ostrzega 

Kobieta niezwłocznie zgłosiła sprawę na policję, która wszczęła poszukiwania agresora. Ponadto, poszkodowana nie zamierzała siedzieć bezczynnie i całą sytuację opisała w mediach społecznościowych, ku przestrodze innych kobiet. Dokładnie opisała sprawcę i podkreśliła, by czytelniczki wpisu szczególnie uważały na swoje dzieci. 

Dzisiaj grzeje: 1. Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Szczere wyznanie o śmierci

2. Dowód osobisty. Nowe rozwiązanie nie pozwoli Ci zapomnieć o konieczności jego wymiany

- Chciałam ostrzec mieszkańców osiedla Pod Skarpą, a konkretnie nowych bloków przy ul. Frydrychowicza i Gołębiewskiego. Właśnie wracałam z "Polo" z dzieckiem w wózku, ścieżką przy lasku między garażami a blokami, gdy nagle wysoki mężczyzna w białej koszulce podbiegł do mnie od tyłu, zarzucił mi sznur na szyję i zaczął mnie ciągnąć do tyłu. Na szczęście z naprzeciwka jechała dziewczyna na rowerze i gdy ją zobaczył - uciekł. Miał białą koszulkę, wysoki, ciemne krótkie włosy. Uważajcie na siebie, chodzi tam dużo osób, dzieci itd... - napisała.  

 

  1. Będziecie płakać! 5-latek zmarł na straszliwy nowotwór. Jego ostatnie życzenie złamie wam serce
  2. Znaki zodiaku najlepszych kobiet. Faceci szaleją na ich punkcie. To najlepsze żony i kochanki
  3. Margaret odchodzi z Kościoła. Czarę goryczy przelała masturbacja 
  4. 6-miesięcznie dziecko zmarło, mama zapadła w śpiączce. Dramat w warszawskim parku w końcu doczeka się rozstrzygnięcia
  5. Nie żyje reprezentant kraju, uczestnik mistrzostw świata. Media przekazały wiadomości o nagłej śmierci piłkarza

Źródło: fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu