Kobieta kupiła bezdomnemu jedzenie
facebook.com Love What Matters
Weronika Wasiak - 14 Lipca 2020

Kupiła bezdomnemu jedzenie, on w zamian dał jej liścik. Przeczytała treść i łzy spłynęły jej po policzku

Kobieta kupiła bezdomnemu mężczyźnie jedzenie. Ten w zamian wręczył jej maleńki liścik z odręcznie napisaną wiadomością. Gdy przeczytała treść, nie mogła uwierzyć. Momentalnie zalała się łzami.

Pewna kobieta o złotym sercu nie mogła przejść obojętnie obok ubogiego mężczyzny, zbierającego pieniądze na jedzenie. Widziała, jak jest to dla niego trudne, dlatego postanowiła mu pomóc. Udała się do sklepu, gdzie kupiła kilka produktów spożywczych. Mężczyzna postanowił odwdzięczyć się, wręczając jej małą karteczkę z krótką wiadomością. 

Kinga Duda nie ma innej opcjiWszystko tuż po wyborach, Kinga Duda nie ma innej opcji. Doniesienia potwierdził jej dziadekCzytaj dalej

Nie dowierzał, gdy obca kobieta kupiła mu jedzenie. W zamian wręczył jej mały liścik

Casey to młoda, studiująca na co dzień, mama. Tego dnia wybrała się do lokalnej kawiarni, by przez zajęciami kupić sobie ciastko i kawę. Nim weszła do środka zauważyła bezdomnego mężczyznę, zbierającego pieniądze na jedzenie. Nieznajomy wszedł do kawiarni, a Casey chwilę później. Wdała się z nim w krótką rozmowę, po której postanowiła, że zamiast dać mu pieniądze, osobiście kupi mu coś do jedzenia i ciepłego do picia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

emerytura Andrzej DudaWiemy, jaką emeryturę może dostać Duda po 2 kadencjach. Kwota nie mieści się w głowieCzytaj dalej

Usiedli przy stoliku i zaczęli rozmawiać. Chris, bo tak właśnie się przedstawiał, opowiadał jej o swojej przeszłości - o tym, jak nie znał ojca i stracił matkę oraz o tym, jak to jest żyć na ulicy. Młodą mamę szczerze poruszył jego los. Z kolei bezdomny przyznał, że dzięki jej dobroduszności zrozumiał, że na świecie wciąż jeszcze żyją dobrzy ludzie. Po chwili rozmowy Casey zaczęła zbierać się do wyjścia. Wtedy mężczyzna wręczył jej niewielką karteczkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne doniesienia o Stuhrze. Pilnie trafił do szpitala

2. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku.

Kobieta odczytała ją dopiero w samochodzie. Spojrzała na treść i momentalnie zalała się łzami. Na liściku widniał napis, którego Casey nigdy nie zapomni. Chris przyznał bowiem, że dokładnie tego dnia, gdy spotkał ją na swojej drodze, chciał popełnić samobójstwo. 

- Dziś chciałem popełnić samobójstwo, ale dzięki Tobie, wiem że tego nie zrobię. Dziękuję piękna istoto - napisał bezdomny na karteczce, którą wręczył Casey. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Światowe media podają tragiczne wiadomości. Zmarł wybitny człowiek, przez lata pomagał Polakom
  2. Mamy nagranie, trwa 3 minuty i widać na nim wszystko. Zaczął kroić kapustę, po chwili miał gotową najlepszą surówkę świata
  3. Nowy grób Woźniak-Staraka odbiera mowę. Pojawiły się dobitne zdjęcia
  4. Ogromnie smutne nagranie, Qczaj zalał się łzami i skierował słowa do matki. Powód jest bardzo przykry
  5. Wielkie zaskoczenie. Wiadomo, kto zastąpi Pochanke w TVN, widzowie mogą być bardzo zdziwieni
  6. Andrzej Duda na pierwszym spotkaniu po wyborach. Padły słowa, które wszystkim zapadną w pamięć

Test zdradzi ci prawdęBłyskawiczny test osobowości powie o Tobie całą prawdę. Co zobaczyłeś jako pierwsze?Czytaj dalej

Źródło: Podaj.to

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News