22-latka wysłała rodzicom zdjęcie z kompromitującym, intymnym szczegółem. Reakcja jej ojca jest powalająca

22-latka wysłała rodzicom zdjęcie z kompromitującym, intymnym szczegółem. Reakcja jej ojca jest powalająca Źródło: Fot. Faceboook

Kobieta postanowiła wysłać swoim rodzicom zdjęcie z wakacji. Razem z chłopakiem zapozowała więc przed lustrem, prezentując swoje opalone ciała. Po pewnym czasie zorientowała się, że aparat sfotografował także szczegół, którego nie chciała pokazywać swoim rodzicom. Niestety, było już za późno.

Kobieta pojechała z chłopakiem na wakacje. Chciała zrobić sobie w ich trakcie kilka pamiątkowych zdjęć. Niektóre fotografie wysłała swoim rodzicom, których obiecała w ten sposób pozdrowić z egzotycznego miejsca. Niestety, nie obejrzała dokładnie zdjęć przed ich wysłaniem i doszło do sytuacji, która wprawiła dziewczynę w niemałe zakłopotanie. Na zdjęciach widoczne były kompromitujące, intymne szczegóły z życia prywatnego 22-latki i jej chłopaka. Dziewczyna wstydzi się swojego błędu do dziś.

Kobieta wysłała swoim rodzicom fotki z wakacji. Zobaczyli na nich coś, czego 22-latka wstydzi się po dziś dzień

Dziewczyna wysłała zdjęcia z wakacji swoim rodzicom. Przed ich wysłaniem nie zauważyła jednak, że na fotografii widać żel intymny, którego 22-latka poprzedniej nocy używała podczas stosunku ze swoim chłopakiem. Niestety, zdjęcia trafiły do rodziców kobiety, więc musiała szybko wymyślić coś, aby wybrnąć z sytuacji, zachowując przy tym resztki godności. To samo zdjęcie, które wysłała swoim rodzicom, zostało opublikowane także w mediach społecznościowych. Jej znajomi śmieli się do łez, bo 22-latka opisała zdjęcie w bardzo zabawny sposób.

 - Przepraszam tato. Już nie będę wysyłała wakacyjnych zdjęć w pośpiechu - przyznała się do błędu.

Po chwili zdjęcia 22-latki skomentował jej tata.

 - Zdjęcie jest urocze. Butelka lubrykantu też ładnie wygląda - napisał ojciec dziewczyny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

22-latka do swojego taty: "to nie tak, jak myślisz"

Kobieta odpisała po chwili swojemu tacie, że jest on w błędzie. W rzeczywistości to nie lubrykant, ale coś zupełnie innego.

 - To jest krem Elliota na ból stawów! - napisała 22-latka.

Niestety, jej plan nie wypalił, ponieważ ojciec powiększył zdjęcie. Wszystko było dokładnie widać. Z tego 22-latka nie mogła się już wykręcić.

 - Powiększyłem zdjęcie! - stwierdził tata dziewczyny.

Po tej wymianie zdań relacja córki i ojca stała się bardzo niekomfortowa. Dziewczyna po powrocie z wakacji długo odkładała pojawienie się w domu - tak bardzo głupio jej było przed rodzicami i trudno się temu dziwić. 

Fot. Facebook

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje roczny chłopczyk. Był synem znanego sportowca. Zginął STRASZLIWĄ śmiercią
  2. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa ujawniła całą PRAWDĘ o Lechu. Będziecie wściekli!
  3. Nagle zakpiła z Kożuchowskiej w mistrzowski sposób. Internauci turlają się ze śmiechu, nic śmieszniejszego nie da się wymyślić
  4. Rydzykowi podczas mszy na Jasnej Górze puściły nerwy. Tak oburzających słów nie wypowiedział jeszcze nigdy
  5. Mama Dawida dostała najgorszą wiadomość. Komentarz policji odbiera mowę
  6. Mazowieckie: nie mieści się w głowie do czego doszło podczas pogrzebu kobiety. Osłupiające tłumaczenie 41-letniego sąsiada

Źródło: Popularne

Następny artykuł