Tragiczne informacje z zachodniej Polski. Nie było szans na ratunek, cztery osoby nie żyją

Tragiczne informacje z zachodniej Polski. Nie było szans na ratunek, cztery osoby nie żyją Źródło: .

Kobieta poinformowała służby o tragicznym wypadku, do którego doszło w zachodniej Polsce. Nie żyją 4 młode osoby, na miejscu zdarzenia wciąż pracują służby.

Kobieta przejeżdżała obok, zaniepokojona wezwała służby. Do tragicznego zdarzenia doszło na zachodzie Polski w województwie lubuskim. Nie żyją 4 młode osoby, na miejscu wciąż pracuje zastęp straży pożarnej, prokuratura i policja, trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.

Kobieta poinformowała policję o wypadku

Do tragicznego wypadku prawdopodobnie doszło w godzinach wczesnoporannych 14 marca 2020 roku w województwie lubuskim. Przypadkowa kobieta zauważyła wcześnie rano samochód wystający kołami z rzeki Drawy w Starym Osiecznie koło Dobiegniewa. Natychmiast poinformowała o znalezisku służby ratunkowe, informacja o wypadku dotarła do nich chwilę po godzinie 7:00 rano.

Służby natychmiast ruszyły we wskazane przez kobietę miejsce. Pojazd znajdował się na wysokości mostu, na drodze lokalnej między Starym Osiecznem a Głuskiem. Okazało się, że w aucie znajdują się 4 młode osoby - trzech mężczyzn i kobieta. Wszyscy zginęli na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń po wypadku.

- Do wypadku doszło na drodze powiatowej - odnodze drogi krajowej K22 - powiedział nadkom. Marcin Maludy, rzecznik prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

Nie żyje trzech młodych mężczyzn i kobieta

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd, którym podróżowały ofiary, prawdopodobnie wpadł w poślizg i wypadł z trasy prosto do wody. Tego poranka panowały w okolicy duże przymrozki, a drogi były bardzo śliskie. Do zdarzenia doszło prawdopodobnie kilka godzin przed odnalezieniem samochodu. Jak poinformował nadkom. Marcin Maludy z KPW w Gorzowie Wlk. samochód marki Ford Mondeo przebił barierkę energochłonną na mostku, który znajduje się na łuku drogi i dachował w kierunku pobliskiej rzeki.

Dzisiaj grzeje: 1. Ważny komunikat sanepidu ws. koronawirusa. Pilne poszukiwania, wielkie niebezpieczeństwo
2. Restauracje, kawiarnie i bary zostaną zamknięte. Oficjalne stanowisko premiera

Na miejscu zdarzenia wciąż pracuje straż pożarna i policja, trwa sprzątanie po wypadku. Okoliczni mieszkańcy są w szoku, to wielka tragedia dla lokalnej społeczności. Czynności dochodzeniowe prowadzi również lokalna prokuratura, trwa śledztwo mające ustalić dokładne przyczyny tragicznego wypadku i przebieg wydarzeń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz
  3. Skandal po wprowadzeniu ograniczeń w Polsce ws. koronawirusa. Do sieci trafiły nagrania, ręce opadają
  4. U noworodka potwierdzono koronawirusa. Lekarze nie mogli uwierzyć, najmłodszy zakażony
  5. Kto na koronawirusa umiera częściej, kobiety czy mężczyźni? Opublikowano najnowsze badania
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

źródło: Polsat News

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News