Kobieta tkwiła w oknie bez ruchu przez kilka godzin. Wtedy poznali całą prawdę, nie mogli jej przewidzieć

Kobieta tkwiła w oknie bez ruchu przez kilka godzin. Wtedy poznali całą prawdę, nie mogli jej przewidzieć Źródło: Twitter / @Amy__Macdonald

Kobieta, która nieruchomo stała, wywołała spory niepokój. Trwała w bezruchu przez kilka godzin. Dociekliwa osoba z naprzeciwka postanowiła rozwiązać tą zagadkę. Kiedy wyszła na jaw prawda na jej temat, wszyscy byli w szoku.

Kobieta w oknie wzbudziła niemałe zaskoczenie. Stała bez ruchu już kilka godzin i ani drgnęła. Wyobraźnia malowała najróżniejsze obrazy i scenariusze. Pobudzony umysł nie dawał za wygraną. Ta tajemnica musiała zostać rozwiązana. Prawda okazała się zaskakująca.

Tajemnicza postać w oknie

Kiedy kobieta zauważyła w oknie naprzeciwko postać początkowo nie przykuło to mocno jej uwagi. Ktoś po prostu stoi w oknie i tyle. Jednak po kilku godzinach zaczął pojawiać się niepokój i ciekawość.

Nie da się ukryć, że wielu z nas lubi obserwować ludzi w codziennych sytuacjach. Jesteśmy ciekawi czy inni zachowują się tak samo jak my, albo w jaki sposób się od nas różnią. Niektórzy określiliby to jako wścibskość inni jako socjologiczną obserwację. Nie bez powodu powstały programy typu reality show, a paradokumenty o trudach codziennego życia cieszą się ogromną popularnością. Część ludzi jednak posuwa się dalej i z uporem podgląda swoich niczego niepodejrzewających sąsiadów. Najważniejsze jest, żeby nie naruszać cudzej prywatności. Kobieta będąca bohaterką tej historii zobaczyła postać w oknie zupełnie przypadkiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta w oknie stała bez ruchu wiele godzin

Początkowo kobieta w oknie nie wzbudziła jej najmniejszych podejrzeń. Przecież często się zdarza, że ktoś obserwuje, co się dzieje na zewnątrz. Nic nadzwyczajnego. Jednak parę godzin później kobieta nadal tkwiła bez ruchu w tej samej pozycji. To zaczęło już wzbudzać niepokój. Czyżby osobie wyglądającej przez okno coś się stało? Może to duch albo zjawa? Prawda okazała się jednak zgoła inna. 

Dzisiaj grzeje: 1. Fiskus zrobił podatnikom "prezent". Nie wiemy czy się śmiać czy płakać

2. Polacy trzymali kciuki, niestety choroba okazała się silniejsza. Media obiegła właśnie wiadomość o bolesnej śmierci Karoliny

Po spojrzeniu na przeciwległe okno z innej perspektywy wszystko się wyjaśniło. Tajemnicza kobieta w oknie okazała się kartonową figurą przedstawiającą popularną brytyjską aktorkę Judi Dench, znaną z filmów o Jamesie Bondzie. Wywołało to niemałe zaskoczenie i uśmiech. Nietypowe sąsiedztwo z naprzeciwka wywołało mocne reakcje wśród Internautów. O całym zajściu poinformowała szkocka piosenkarka Amy Macdonald. Niecodzienna sytuacja przytrafiła się jej przyjaciółce i zyskała ogromną liczbę reakcji. 

uploaded

(Twitter / @Amy__Macdonald)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szukała pomocy przez dwa lata. Lekarze stwierdzili, że jest zbyt młoda na raka
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

Źródło: MSN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News