Najpierw wykorzystała swojego psa, potem ruszyła w kierunku dzieci. Szczegóły są zatrważające, mieszkańcy nie mogą się pozbierać po tragedii

Najpierw wykorzystała swojego psa, potem ruszyła w kierunku dzieci. Szczegóły są zatrważające, mieszkańcy nie mogą się pozbierać po tragedii Źródło: Pensylvania Police

Kobieta nie okazywała żadnych emocji podczas procesu. Jej straszne zbrodnie wstrząsnęły całym miastem. 37-latka znęcała się nad zwierzętami i dziećmi.

Zbrodnie, jakich dopuściła się ta kobieta wstrząsnęły wszystkimi mieszkańcami. 37-latka znęcała się nad psem i swoimi dziećmi. Podczas procesu wszystkiemu zaprzeczyła.

Od niedawna ta kobieta stanowi główny temat rozmów wśród mieszkańców miasta Reading w stanie Pensylwania. Lisa Snyder stanęła przed sądem, oskarżona o zbrodnie dokonane na psie oraz dwójce dzieci. Chociaż kulisy tej sprawy są przerażające, 37-latka nie okazała najmniejszych emocji w trakcie procesu. Jej postępowanie wciąż trudno wytłumaczyć.

Kobieta nie przyznała się do winy

Oskarżona kobieta najpierw miała dopuścić się wykorzystania swojego psa na tle seksualnym. Śledczy dotarli do zdjęcia, na którym 37-latka uprawia seks ze zwierzęciem. Lisa Snyder miała przekazać fotografię mężczyźnie, którego tożsamości wciąż nie ustalono. Nie jest to jedyne oskarżenie, jakie wpłynęło przeciwko mieszkanki Reading. Kobieta zamordowała dwoje swoich dzieci - 8-letniego Connera i 4-letnią Brinley.

Zdaniem służb, kobieta prawdopodobnie najpierw udusiła swoje dzieci, następnie powiesiła je na psiej smyczy. Sąsiedzi, którzy usłyszeli krzyki, zdecydowali się wezwać pogotowie. Mimo prób uratowania Connera i Brinley, oboje zmarli trzy dni później - ich obrażenia okazały się zbyt poważne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przerażają nie tylko zbrodnie, jakich dopuściła się kobieta, ale również jej późniejsze zachowanie. Śledczy przyznali, że Lisa Snyder w trakcie trwania procesu ani razu nie okazała najmniejszych emocji. W dodatku 37-latka nie przyznała się do popełnienia żadnego z zarzucanych jej czynów. Kobieta powiedziała, że jej syn popełnił samobójstwo, ponieważ znęcano się nad nim w szkole. Do odebrania sobie życia miał nakłonić również siostrę. Prokuratura jednak uznała przedstawiony scenariusz za niewiarygodny.

Dzisiaj grzeje: 1. Skorzystała z pół na pół, grając o 75 tys. zł. Każdy turysta odpowiedziałby bez wahania

2. TVP i Elżbieta Jaworowicz nie chcieli, by skandal wyszedł na jaw. Stało się, dobre imię ikony telewizji zrujnowane?

Oskarżona kobieta w rozmowie z jednym ze świadków miała zdradzić, że zamierza opuścić areszt za kaucją i - w przypadku pojawienia się kolejnych oskarżeń - popełnić samobójstwo.

źródło: Pensylvania Police

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewyobrażalne sceny w polskim sklepie. Emerytka spojrzała na wędlinę i zalała się łzami
  2. Wspaniałe wiadomości dla wielu Polaków. Otrzymają zasiłek przedemerytalny, wystarczy spełniać kilka wymogów
  3. Rewelacyjnie prosty sposób na gęsty i bardziej odżywczy rosół. Wszystko za sprawą jednego składnika, który z powodzeniem używasz do przetworów
  4. Widok grobu córki Eleni po latach przytłacza. Została zastrzelona 26 lat temu
  5. Pies bał się, że nigdy nikt go nie adoptuje. Gdy w końcu przyszła kolej na niego, jego reakcja doprowadziła wszystkich do łez

źródło: Wprost

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News