Jedna z najpiękniejszych modelek została oblana kwasem, przeszła ponad 300 operacji. Pokazała drastyczne zdjęcia, na których widać jej zmasakrowaną twarz sprzed kilku lat

Jedna z najpiękniejszych modelek została oblana kwasem, przeszła ponad 300 operacji. Pokazała drastyczne zdjęcia, na których widać jej zmasakrowaną twarz sprzed kilku lat Źródło: instagram.com/katiepiper_/

Kobieta, która należała do grona jednych z najpiękniejszych modelek, 11 lat temu została oblana kwasem. Do tej pory nie pokazywała swoich zdjęć z momentu tragedii, lecz niedawno postanowiła podzielić się ze swoimi fanami wizerunkiem uwiecznionym kilka dni po osobistym dramacie.

Kobieta miała ogromne aspiracje, by zostać modelką. Zaliczano ją do grona najpiękniejszych kobiet na Ziemi. Brylowała w świecie mediów i szybko znalazła obiekt uczuć, który wyrządził jej krzywdę, o której nie zapomni do końca życia. Z każdym spojrzeniem w lustro przypomina sobie drastyczne chwile.

Kobieta zerwała ze swoją miłością. Została porwana i gwałcona

Katie Piper miała ogromne predyspozycje, by zostać modelką. Przeprowadzka do Londynu była strzałem w dziesiątkę i po krótkim upływie czasu propozycje zaczęły sypać się jak z rękawa. Chociaż do końca nie została modelką na pełen etat, z wielką satysfakcją spełniała się też w mediach - pracowała jako prezenterka. Szybko znalazła też miłość. W 2008 roku związała się z Danielem Lynchem, lecz ich bliska znajomość nie trwała długo.

Zwyczajnie do siebie nie pasowali. To kobieta zdecydowała się zerwać z Danielem, a dla niego było to jak potwarz. Obmyślił więc dokładny plan zemsty - chciał, by Katie zapamiętała to do końca życia. Daniel podstępem porwał byłą dziewczynę, zaciągnął do hotelowego pokoju i tam zgwałcił. Horror trwał kilka godzin, a po wszystkim odwiózł ją jak gdyby nigdy nic do domu i kazał milczeć o tym, co właśnie zaszło.

Przeszła ponad 300 operacji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Daniel nie był usatysfakcjonowany ze swojej zemsty, dlatego wynajął swojego kolegę, Stefana Sylvestre'a, aby ten oblał Katie kwasem siarkowym kiedy będzie wychodzić z domu.

- Stałam na ulicy, a ludzie mnie mijali. Czułam, jak moja twarz odpada, paruje, pali się żywcem - wspomina kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Córka obawiała się, że ktoś znęca się nad jej matką. Zainstalowała ukrytą kamerę i przeżyła szok
2. Tata patrzył, jak dziecko bawi się z psem. Nagle pupil zrobił tak nieoczekiwaną rzecz, że gdyby tego nie nagrał, nikt by mu nie uwierzył

Katie doznała poważnych obrażeń twarzy, szyi, klatki piersiowej oraz straciła wzrok w jednym oku. Cudem przeżyła, a od 2008 roku przeszła ponad 300 operacji mających przywrócić jej normalny wygląd. Jej twarz nie przeszkodziła znaleźć miłości życia - była prezenterka w 2015 roku wzięła ślub z Richardem Jamesem Suttonem i urodziła dwie córki. W dalszym ciągu musi korzystać z pomocy psychologa i dopiero teraz znalazła siłę, by pokazać zdjęcie swojej twarzy niedługo po oblaniu kwasem siarkowym.

Fot. instagram.com/katiepiper_/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Wiele razy gwałcił córkę, ma z nią 6 dzieci. "Najbardziej odrażająca zbrodnia, z jaką miałem do czynienia”
  4. Kościół czeka wielka rewolucja? Chodzi o zniesienie celibatu, papież Franciszek zadecyduje
  5. Była kochanka księcia Karola wyjawiła mało znane sekrety. Wiadomo, w jaki sposób ukrywała się przed księżną Dianą

Źródło: Fakt

Następny artykuł